Aktuality

LOT zvolen nejlepší východoevropskou leteckou společností

Vydáno 22. 10. 2015
Vítěz v každé kategorii je volen čtenáři časopisu Business Traveller, kteří hlasují pro leteckou společnost, která přispěla něčím navíc k tomu, aby cestování bylo co nejpříjemnější a a co nejméně stresující.

LOT zvolena jako nejlepší

Ceny byly tento rok předávány 12.října na slavnostním ceremoniálu v Royal Garden Hotelu v Londýně. Cenu jménem společnosti převzal pan David Bentley, zástupce LOTu ve Velké Británii. Cena je dalším potvrzením silné pozice LOTu na trhu. Již mnoho let je LOT vyhlašován nejlepší leteckou společností v regionu Střední a Východní Evropy díky nejvyšším standardům nabízených služeb. Poprvé byla cena časopisu udělena LOTu v roce 1998.

Je to pro nás čest

Je to velká čest obdržet tuto cenu po osmnácté. Tato cena je důkazem důvěry cestujících v naši leteckou společnost a já bych jim za to rád poděkoval. Jsem potěšen, že naše snaha nezůstala bez povšimnutí. Je to výsledek neúnavného úsilí všech zaměstnanců LOTu v oblasti zlepšování služeb.  LOT je jedinou leteckou společností v Evropě, která nabízí 3 cestovní třídy na krátkých letech, z nichž všechny se zaměřují na individuální požadavky a přání našich cestujících.