Aktuality

Perrier Jouët nyní ke každé letence Business a First Class

Vydáno 6. 10. 2016 | Letuška.cz Redakce

Perrier Jouët nyní ke každé letence Business a First Class

Dokonalý zážitek z letu ve first nebo business class si můžete nechat doznít i doma. Třeba vám zážitek zpříjemní láhev šampaňského Perrier Jouët Grand Brut, kterou nyní můžete s Letuškou vyhrát. Stačí si koupit do konce února 2017 letenku Air France, KLM nebo Delta Air Lines a letět kamkoliv na světě ve třídách first nebo business. Příjemné je, že vyhrává každý cestující. 

Výhody cestování v první třídě Air France

Cestující Air France si mohou na palubě vychutnat nejen komfort a bezchybný servis, ale i delikátní catering podtrhující luxus značky přesně v duchu francouzského životního stylu. Nedávné vylepšení všech cestovních tříd Air France je důkazem neustálé snahy poskytovat svým zákazníkům ty nejlepší produkty na trhu, maximální pohodlí a soukromí, a to především na dálkových letech. První třída Air France (La Première) je nejluxusnější cestovní třídou Air France a nabízí čtyři luxusní „apartmá“ o ploše 3 metry čtvereční. I ti nejnáročnější pasažéři dostanou excelentní servis, cestují v soukromí a při letu mají pohodlí.

Výhody cestování v business třídě Air France

Nová business třída Air France poskytuje cestujícím větší komfort, prostor a soukromí. Umožní spánek na pohodlném lůžku s velkým měkkým polštářem a hřejivou přikrývkou. Přímý vstup do uličky zajistí soukromí každému cestujícímu. O zábavu se postará velká obrazovka s dotykovým displejem. Chuťové buňky potěší menu sestavené nejlepšími francouzskými šéfkuchaři a someliéry.

Výhody cestování s KLM

KLM Royal Dutch Airlines představuje v nové business třídě plně polohovatelná sedadla, která jsou s délkou 207 centimetrů jedny z nejdelších mezi aerolinkami. Polstrování je vyrobeno z recyklovaných materiálů – mimo jiné i vyřazených uniforem letušek – což ocení nejen fanoušci všeho ekologického. Společně s dostatečným úložným prostorem a množstvím vkusných prvků vytvořených přední holandskou designérkou poskytuje tato třída cestujícím nejvyšší stupeň komfortu. Více prémiové kvality nabízí výběr kulinářských delikates i široké portfolio nápojů. Pasažéři World Business Class obdrží při každém letu jako pozornost jednu z populárních miniatur domečků Delft Blue naplněnou pravým nizozemským ginem. 

Výhody cestování ve třídě Delta One s Delta Air Lines

Každý detail uvnitř kabiny letadel Delta Air Lines je od začátku do konce důkladně promyšlený. Cestujícím ve třídě Delta One při všech dálkových mezinárodních letech a vnitrostátních letech na lince mezi letištěm JFK v New Yorku a Los Angeles jsou k dispozici lůžkoviny značky Westin Heavenly na sedadlech typu „flat-bed“, tedy plně sklopných sedadel do vodorovné polohy. Vybírat si mohou z regionálních pokrmů pečlivě vybraných týmem šéfkuchařů s nabídkou vín, která volí Delta Master sommeliérka Andrea Robinson. V současné době Delta Air Lines provozuje největší flotilu letadel s vysokorychlostním Wi-Fi připojením. Toto připojení je dostupné na všech trans-atlantických letech (s výjimkou letů do Jižní Afriky) po celou dobu letu. Pro cestující Delta One je přístup zdarma.

Podmínky soutěže o šampaňské

  • Výhru získává každý cestující Air France, KLM nebo Delta Airlines, který bude cestovat business třídou nebo first class, a letenku získá prostřednictvím Letušky.
  • Do soutěže se dostanou všichni cestující, jejichž jména budou uvedena na letenkách. 
  • Výhru obdrží všichni výše uvedení cestující, kteří si letenku koupí v období od 12. října do 28. února 2016.  
  • Výhru je možné vyzvednout do konce března 2017 po předchozí domluvě v těchto pobočkách Letušky: Praha – Centrála (Velflíkova 8), Praha – Letiště (Terminál 1), Karlovy Vary (T. G. Masaryka 41), Zlín (Kvítková 7107). 
  • Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci společnosti ASIANA ani jejich rodinní příslušníci.
  • Výhru není možné vyměnit za žádný jiný produkt ani vyplatit v hotovosti.