Aktuality

Nová linka z Prahy do Dubrovníku

Vydáno 3. 7. 2023 | Letuška.cz Redakce
Využijte toto nejrychlejší dopravní spojení s chorvatskou částí Jadranu. Lety s Croatian Airlines vám poskytnou další motivaci k poznávání přírodních, historických a kulturních zajímavostí města Dubrovník.

Nová linka Praha  Dubrovník

Croatian Airlines

Croatia Airlines, chorvatský národní dopravce a člen aliance leteckých dopravců Star Alliance, zahájil provoz na nové sezónní lince Praha-Dubrovník. Přímé lety mezi hlavním městem České republiky a chorvatským turistickým klenotem budou v provozu každý čtvrtek až do poloviny října 2023.

Na této trase jsou lety provozovány na palubách letadel Airbus s kapacitou 144 a 174 cestujících. Zpáteční letenky jsou k dispozici za akční ceny již od 3 660 Kč (149 EUR) a zakoupit je lze buď on-line na stránce Letuška.cz nebo osobně na některé z našich poboček.

Pravidelná sezónní linka Praha  Split

Croatian Airlines

Croatia Airlines také znovu zavedla sezónní lety mezi Prahou a Splitem. Na této trase budou provozovány dva lety týdně – konkrétně v pondělí a sobotu – až do 9. října na palubě letadla Dash 8-Q400 s kapacitou 76 cestujících. I na této trase jsou zpáteční letenky nabízeny za akční ceny již od 3 660 Kč (149 EUR).

Jak rezervovat letenky s Croatia Airlines

Croatia Airlines
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.