Aktuality

Při cestách do Paříže kontaktujte Letušku

Vydáno 16. 11. 2015 | Letuška.cz Redakce
Třetí den od teroristického útoku v Paříži přinášíme aktuální informace na cesty. Letuška je i v těchto těžkých chvílích s vámi. Podle dostupných informací funguje veškerá letecká, železniční i silniční doprava. Pro cesty do Paříže potřebujete pas nebo občanský průkaz, připravte se na důslednější kontroly.

S Letuškou cestujete klidněji, jsme s vámi i v adrenalinových situacích

Pokud cestujete do Paříže, nebo se vracíte do České republiky, neváhejte se obrátit na naše operátory. Jsme v kontaktu a aerolinkami a máme všechny dostupné aktuální informace o situaci v letecké dopravě. Jsme s vámi na cestách už od roku 1993. S letenkou od Letušky máte zaručeno, že doletíte v pořádku, nebo dostanete peníze zpět. Kromě toho vám zajistíme péči a servis i v neobvyklých situacích. Poradíme, jak vše zajistit tak, abyste včas nastoupili na palubu letadla a šťastně doletěli do cíle.

Aktuálně z Paříže

Podle dostupných informací by ode dneška měly být znovu otevřeny pařížské památky. Například Muzeum Louvre otevírá své brány pravděpodobně již dnes. Doporučujeme sledovat internetové stránky nebo facebookové profily. 

Doporučení pro cesty do Paříže

Ministerstvo zahraničních věcí české republiky zveřejnilo několik doporučení:

  • Pokud potřebujete v Paříži pomoci, můžete kontaktovat diplomatickou pohotovostní službu Velvyslanectví ČR v Paříži (+33 607 764 394) nebo ministerstva (+420 224 181 111).
  • Vyhýbejte se jakýmkoliv místům s větší koncentrací lidí.
  • Pokud jedete na koncert, nebo máte lístky na kulturní, sportovní či jiné obdobné akce, doporučujeme ověřit jejich konání předem u pořadatele.
  • Cestovatelé, kteří se zaregistrovali do databáze DROZD, budou pravidelně kontaktováni.