Aktuality

SmartWings v zimní sezoně letecky spojí Prahu s Karibikem

Vydáno 17. 6. 2015 | Letuška.cz Redakce
Dobrá zpráva pro všechny, kteří rádi cestují individuálně. SmartWings od prosince nabídne pohodlné přímé spojení do Karibiku.

Od prosince startují nové lety z Prahy na Kubu

Letecká společnost Travel Service/SmartWings zahajuje letecké spojení mezi Prahou a Varaderem na Kubě.
 
Létat se bude Airbusem A330-200 každou středu a sobotu od 23. prosince 2015. Stroj s kapacitou pro 345 cestujících nabídne 12 sedadel v business třídě a 333 míst v ekonomické třídě.
 
Letadlo bude odlétat z Prahy každou středu a sobotu, s plánovaným příletem do kubánského Varadera o den později, tedy ve čtvrtek a neděli. Sobotní linka bude létat ve směru Praha – Varadero – Porlamar – Praha, středeční Praha – Punta Cana –Varadero – Praha. Letenky si můžete rezervovat na Letušce.  
 

Se SmartWings až do 80 destinací a letovisek

Novinkami v letním letovém řádu jsou linky SmartWings z Prahy do Londýna, portugalského Fara, na Funchal na ostrově Madeira, do albánské Tirany a černohorské Podgorice. O polovinu více než loni je navýšena frekvence letů do chorvatského Dubrovníku, italské Olbie na Sardinii, bulharské Varny, řecké Prevezy, na ostrov Samos a do tureckého letoviska Antalya. Například z Prahy do Heraklionu na řeckém ostrově Kréta je možné letět se SmartWings až 4x denně, do turecké Antalye 10x týdně a do chorvatského Splitu 7x týdně.