Aktuality

Vyhrajte na Vánoce letenky na Seychely, do Havany nebo na Zanzibar

Vydáno 30. 11. 2016 | Letuška.cz Redakce

Vyhrajte na Vánoce letenky na Seychely, do Havany nebo na Zanzibar

Vyhrát můžete leccos. Ale soutěžili jste někdo o skutečně výjimečnou výhru? Nyní můžete. S Letuškou a aerolinkami Turkish Airlines můžete vyhrát a získat mimořádný dárek pod stromeček. Hrajte s námi a můžete se těšit na zážitek z velké cesty pro dva. Pokud si u nás na Letušce koupíte do 20. prosince 2016 jakoukoliv letenku Turkish Airlines, můžete vyhrát dvě letenky na Seychely, do Havany nebo na Zanzibar

Jak soutěžit o letenky Turkish Airlines

Vyhrát můžete dvě letenky na Seychely (SEZ), do Havany (HAV) nebo na Zanzibar (ZNZ). Abyste se zúčastnili slosování, kupte si na Letušce do 20. prosince jakoukoliv letenku od tureckých aerolinek. Výhercům tu radostnou zprávu zavoláme nebo napíšeme e-mailem ještě před Štědrým dnem.  

Africký ráj Zanzibar

Pokud vyhrajete letenky na Zanzibar, čeká vás dovolená v exotickém ráji. Zanzibar v Tanzánii bezesporu patří k nejkrásnějším destinacím Afriky a Indického oceánu. Zanzibar při východoafrickém pobřeží jsou vlastně dva ostrovy: jižní Zanzibar a severní ostrov Pemba. Věděli jste, že u nás běžně dostupné koření jako je muškátový oříšek, hřebíček, skořice se pěstuje právě na Zanzibaru? 

Výjimečná atmosféra Havany  

Letenky do Havany by si měl přát vyhrát každý cestovatel, Kuba je jednou z nejzajímavějších turistických destinací posledních let. Poznejte život Kubánců, jejich svět se po odchodu Fidela Castra možná změní. Atmosféra tohoto města je výjimečná. Připravte se především na noční zábavu, ulice ožívají po deváté večer. Havana bývala před sto lety proslulým rekreačním místem amerických milionářů a proslavila se svými nočními podniky, hernami, bary a krásnými míšenkami.   

Luxusní dovolená na Seychelách

Letenky na Seychely potěší všechny, kteří mají rádi dálky, moře, koupání a opalování. Ostrov Mahé můžete prozkoumat celý, na délku měří 28 kilometrů. Půjčte si auto a vydejte se do hornaté části nebo na sever, kde jsou mangrovové porosty. Ve Victorii, jednom z nejmenších hlavních měst na světě, se určitě vydejte na trh. Ochutnejte čerstvé ryby a mořské plody.    

Podmínky soutěže

  • Do slosování se dostavaji všichni, kteří si koupí do 20. prosince 2016 na www.letuska.cz letenku od Turkish Airlines.
  • Potvrzení termínu a vystavení letenek podléhá obsazenosti výběru daných letů a letenky nelze vystavit na termíny 23. prosince 2016 až 15. ledna 2017. 
  • Slosování a vyhlášení výherců proběhne 21. prosince 2016.
  • Soutěžit můžete do 20. prosince 2016. 
  • Výhru je nutné potvrdit do 22. prosince 2016
  • Výherce budeme kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.
  • Soutěže se nemohou účastnit zaměstnanci společnosti ASIANA ani jejich rodinní příslušníci.
  • Výhru není možné vyměnit za žádný jiný produkt ani vyplatit v hotovosti.