Aktuality

Vyhrajte letenku do Bangkoku, Istanbulu a Abú Dhabí!

Vydáno 8. 6. 2015
Milí příznivci létání a cestování! Připravili jsme pro vás soutěž o tři letenky se společností Turkish Airlines! Pokud vyhrajete, čeká vás jeden ze tří zážitků: v živém Bangkoku nezapomeňte ochutnat thajskou kuchyni, v bohatém Abú Dhabí se těšte na Perský záliv a v multikulturním Istanbulu můžete na lodi přeplout Bospor. Přejeme hodně štěstí!

Kupte si letenku s Turkish Airlines a vyhrajte druhou zdarma

Skvělá šance pro všechny, kteří rádi cestují do světa! Pokud si do konce září na Letušce koupíte libovolnou letenku s Turkish Airlines, zařadíte se automaticky do slosování o zpáteční letenku do jedné ze tří světových metropolí – Bangkoku, Abú Dhabí a Istanbulu. Odletět můžete skoro hned, vrátit se zpět za 360 dní. 
 

Podmínky soutěže

  • Hlavní výhrou soutěže je 1 letenka do Bangkoku, druhou výhrou je 1 letenka do Abú Dhabí a třetí výhrou je 1 letenka do Istanbulu. 
  • Let se uskuteční s leteckou společností Turkish Airlines.
  • Podmínkou soutěže je zakoupení libovolné letenky Turkish Airlines u společnosti Asiana v období do 30. září 2015. Majitelé koupených letenek budou automaticky zařazeni do slosování. 
  • Výherní zpáteční letenku lze zarezervovat a vystavit dle aktuální obsazenosti daného letu. Návrat je 360 dní po odletu tam.
  • Slosování se uskuteční 6. října 2015. Ve stejný den budeme tři výherce kontaktovat, abychom získali potřebné údaje k předání výhry.
  • Soutěžit nemohou zaměstnanci společnosti Asiana a jejich rodinní příslušníci.
  • Výhru není možné vyměnit za jiný produkt ani vyplatit ve finanční hotovosti.

Leťte s Turkish Airlines do více než 220 destinací po celém světě

Turkish Airlines vám nabízí 2x denně spojení Praha – Istanbul. Stačí necelé dvě hodiny a jste v jiném světě! Pokud letíte na Blízký východ, do Asie nebo Afriky, v Istanbulu budete čekat jen nezbytně dlouho. Využijte výhod snadného spojení nebo navštivte a prozkoumejte toto úžasné historické místo spojující Evropu s Asií!
 
Společnost Turkish Airlines je jednou z nejrychleji rostoucích a nejúspěšnějších leteckých společností na světě a neustále pokračuje ve svém rozvoji. Klade velmi silný důraz na kvalitní služby a povědomí o značce. Jako člen Star Alliance létá do více než 1 060 destinací včetně 220 destinací dostupných přes Istanbul.
 

Skvělá kuchyně i v ekonomické třídě s Turkish Airlines

Na palubách Turkish Airlines můžete ochutnat světově oceněnou kuchyni, na které si Turkish Airlines zakládá. Ve spolupráci s cateringovou firmou Do&Co připravují specialisté pětihvězdičková jídla pro všechny své lety. Za své kulinářské umění Turkish Airlines získaly první místo v kategorii „Nejlepší palubní catering v ekonomické třídě“ v roce 2010 při udílení cen společností Skytrax. V roce 2011 Turkish Airlines ještě zlepšily svou pozici a obsadily druhé místo za každou třídu v kategorii „Světově nejlepší catering“. V roce 2014 získaly ocenění „ Nejlepší business class catering “ a „Nejlepší business lounge catering “. Společnost Turkish Airlines byla také na předávání cen Skytrax Awards 2011, 2012, 2013 a 2014 vyhlášena již počtvrté v řadě Nejlepší leteckou společností v Evropy.