Aktuality

Wizz Air rozšíří lety z Makedonie

Vydáno 26. 1. 2015
Společnosti Wizz Air rozšíří od 29. června nabídku letů ze Skopje o pět nových linek do Barcelony, Friedrischshafenu, Lübecku, Norimberku a Osla-Torp. Všechny nové linky budou moci cestující využít dvakrát týdně. Společnost rovněž navýší počet letů na stávajících linkách ze Skopje do Frankfurtu, Göteborgu, Kolína nad Rýnem, Malmö, Milána-Bergama a Paříže-Beauvais.

Wizz Air rozšíří lety z Makedonie

Nízkonákladová společnost Wizz Air oznámila rozšíření své základny ve Skopje. Od konce června bude aerolinie bázovat v metropoli Makedonie třetí letoun Airbus A320. To umožní společnosti Wizz Air rozšířit od 29. června nabídku letů ze Skopje o pět nových linek do Barcelony, Friedrischshafenu, Lübecku, Norimberku a Osla-Torp. Všechny nové linky budou provozovány dvakrát týdně. Společnost rovněž navýší frekvence letů na stávajících linkách ze Skopje do Frankfurtu, Göteborgu, Kolína nad Rýnem, Malmö, Milána-Bergama a Paříže-Beauvais.


Wizz Air dále oznámil zahájení letů na druhé letiště v Makedonii. Od 1. července bude společnost z Ohridu do Basileje. Linka bude provozována dvakrát týdně letadlem Airbus A320. Letní letový řád společnosti Wizz Air tak bude obsahovat 20 linek, které spojí Makedonii s deseti evropskými státy.

Zdroj: Airways.cz