Levné letenky na Mauricius od 14215 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Mauricius za akční cenu od 14215

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 14215
  • z Mnichova od 18806
  • z Vídně od 19529

Vyberte datum letu

Praha - Mauricius
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

14215

Základní informace Mauricius

K přes 300 kilometrům nezapomenutelného korálového útesu se můžete beze strachu potápět, zarezervujete si letenku na Mauricius - na ostrovní stát snů. Žije zde asi 1,3 milionu obyvatel především indického původu, kreolský jazyk zde ale také uslyšíte.
Mauricius je rájem květin, v takto romantickém prostředí si můžete zahrát golf nebo jen klidně bloumat městy. Vymyslete ideální plán vaší dovolené a nezůstávejte jen na jednom místě, pohybujte se z ostrova na ostrov třeba malinkou lodí jen v plavkách. 

Nejlevnější letenky

Chcete-li se brouzdat jedním z nejmodřejších a nejčistších moří světa, kupte si letenku na Mauricius. Budete uchváceni krásným prostředím a voňavým jídlem. Tento ostrovní stát je omýván vodami Indického oceánu a vzdálený 900 kilometrů od Madagaskaru. Vydejte se díky levné letence na Mauricius do míst, kde budete celou dovolenou moci zkoušet různé vodní sporty. Od těch divokých adrenalinových jako wakeboarding až po ty klidnější jako šnorchlování. Můžete se procházet po plážích či národních parcích.