Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky na Mauricius od 18 210

Základní informace Mauricius

K přes 300 kilometrům nezapomenutelného korálového útesu se můžete beze strachu potápět, zarezervujete si letenku na Mauricius - na ostrovní stát snů. Žije zde asi 1,3 milionu obyvatel především indického původu, kreolský jazyk zde ale také uslyšíte.
Mauricius je rájem květin, v takto romantickém prostředí si můžete zahrát golf nebo jen klidně bloumat městy. Vymyslete ideální plán vaší dovolené a nezůstávejte jen na jednom místě, pohybujte se z ostrova na ostrov třeba malinkou lodí jen v plavkách. 

Nejlevnější letenky

Chcete-li se brouzdat jedním z nejmodřejších a nejčistších moří světa, kupte si letenku na Mauricius. Budete uchváceni krásným prostředím a voňavým jídlem. Tento ostrovní stát je omýván vodami Indického oceánu a vzdálený 900 kilometrů od Madagaskaru. Vydejte se díky levné letence na Mauricius do míst, kde budete celou dovolenou moci zkoušet různé vodní sporty. Od těch divokých adrenalinových jako wakeboarding až po ty klidnější jako šnorchlování. Můžete se procházet po plážích či národních parcích.