Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Ulánbátaru od 16 037

Zajímavá místa, kam se dostanete jen s batohem

Pokud máte rádi cestování do vzdálených míst, máme pro vás dva tipy. Doporučujeme vydat se do Norska nebo Mongolska. V Norsku můžete lovit ryby, v Mongolsku se vydat do hor.

Přečíst článek

Základní informace Ulánbátar

Díky levné letence do Ulánbátaru se podívejte do mauzolea slavného hrdiny Suchbátara, navštivte místní chrámy či rozlehlé kláštery. Z nich rozhodně nevynechejte nejslavnější z vršku Gandan s více než 25metrovou pozlacenou sochou Buddhy Migjid Janraisig.
Kdo rád nakupuje, může navštívit Státní obchodní dům a srovnat jej s nákupními středisky jinde ve světě. Pokud dáte přednost raději tradiční formě nákupu, zavítejte na místní trhy, z nichž se spousta koná dokonce i přímo v centru města, jen je najít...

Nejlevnější letenky

Téměř polovina všech obyvatel Mongolska žije právě v tomto hlavním městě. Patří mezi nejchladnější metropole světa s velmi drsným podnebím. Město ležící na Transsibiřské magistrále mezi obrovskými sousedy Ruskem a Čínou stojí za to vidět.Pořiďte si nejlevnější letenku do Ulánbátaru a prozkoumejte nevšední město, kde vedle sebe žijí rodiny v moderních panelácích i v klasických jurtách. Projděte se alespoň kousek po dvacetikilometrové třídě Míru, kterou lemují byty, úřady a obchody.