Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Düsseldorfu od 4 687

Základní informace Düsseldorf

Düsseldorf je německé město blízko hranic s Belgií a Nizozemskem. Jezdí se sem nejen na mezinárodní velké veletrhy, ale i na ty úzce profilové. Když si zakoupíte letenky do Düsseldorfu, poznáte, jak dobře se tu místním díky prosperitě kraje žije.

Nejlevnější letenky

Letenka do Düsseldorfu, města Goetheho či Heinricha Heina, vám nabídne možnost strávit dny v obrazárnách, dobrých restauracích jak s typickými místními pokrmy, tak s těmi světové kuchyně a večery v tamních hospůdkách s tradičnímu tupláky dobrého piva.

Důležité kontakty

Policie 110, hasiči a první pomoc 112, ADAC servis motoristům 01802 222 222, lékařská pohotovost pro děti i dospělé 310031, zubní pohotovost 89004333, toxikologická pohotovost 19240. Velvyslanectví je v Berlíně na adrese Wilhelmstrasse 44, telefon +4930/226380.

Letenky

Město obchodu i kultury protkané významnou historií. Více než půlmilionové město na břehu Rýna vám umožní poznat nejlevnější letenka do Düsseldorfu. Jedno z nejelegantnějších a luxusních měst Německa je také městem studentů umění, festivalů i galerií.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou