Kam poslat dítě poprvé na juniorský pobyt? Třeba k moři nebo do Británie

Vybíráte pro své dítě vhodný juniorský jazykový pobyt v zahraničí? A jede poprvé? Zvolte týdenní, čtrnáctidenní nebo měsíční pobyt. Doporučujeme prostudovat letní prázdninové programy jazykových škol v Evropě. Nabídka je skutečně pestrá, mají skvělou úroveň a vaše dítě nebude cestovat daleko.

Proč by mělo dítě studovat v zahraničí? Není to brzo?

Dítě nemá smysl nutit, spíš motivovat. Váš teenager se otrká, zažije nevšední prázdniny, získá velice cennou zkušenost, nové přátele a ve znalosti angličtiny nebo jiného jazyka výrazně pokročí. Vyberte školu se zajímavým programem – syn nebo dcera může odpoledne jezdit na koni, koupat se v moři, věnovat se jachtingu, hrát míčové hry nebo kreslit či tančit. Prázdninové jazykové pobyty pro juniory doporučují odborníci jako jednu z nejeefektivnějších metod výuky jazyka.

Proč vybrat jazykové pobyty ve Velké Británii, Skotsku, Irsku

Kdo by nechtěl studovat v Británii! Výhodou je prestiž, výtečná kvalita výuky, skvělí lektoři a dlouholetá tradice. Jestli chcete vsadit na jistotu cizojazyčného prostředí a zároveň hledáte tradiční a ověřený způsob výuky, zvolte jazykovou školu v Británii, Skotsku nebo Irsku. Školy v Británii navštěvuje každý rok mnoho našich klientů a všechny informace máme dobře ověřené.

Proč vybrat jazykové pobyty na Maltě nebo Kypru

Výhodou pobytu na Maltě nebo Kypru je kvalitní výuka, odpočinek i zajímavé aktivity a pestrý program. Pokud má být prázdninový pobyt dítěte zaměřen spíš na aktivní odpočinek, a studium angličtiny je příjemný bonus, pošlete svého potomka k moři. Na krásném ostrově Malta je angličtina úředním jazykem, zajímavé kurzy nabízejí i jazykové školy na Kypru nebo v Řecku. Díky tomu, že děti se pohybují v kolektivu spolužáků z různých států, je angličtina jediným způsobem, jak se domluvit.

Jaké výhody mají jazykové pobyty v Evropě

  • Nemusíte vyřizovat vízum.

  • Letenky do Evropy jsou levnější než za oceán.

  • Máte pestrý výběr z jazykových škol v mnoha zemích.

  • Široká nabídka studia pro všechny úrovně znalostí.

  • Prázdninové pobyty jsou vyhrazeny právě dětem, školy mají sestaven zajímavý program.

  • O školách víme mnoho podobností. Dobře známe školy i úroveň služeb a výuky. Na evropské školy máme mnoho referencí.  

  • Dítě necestuje daleko. Pocit blízkosti je důležitý pro dítě i rodiče.

Den začíná výukou, odpoledne je zábava, sport a výlety

Ať už vyberete jakoukoliv destinaci, vaše dítě nebude zívat nudou. O výuku i volnočasový  program pečují zkušení lektoři a vychovatelé, kteří mají děti neustále pod dohledem. V dopoledních hodinách se studenti učí, odpoledne i večer jsou v programu rozmanité společenské aktivity.

Doporučujeme vybrat školu podle oblíbených koníčků dítěte

Pokud nevíte, kterou školu vybrat, rádi vám poradíme. Rozdíl mezi školami je v kvalitě studijních materiálů, typu ubytování a skladbě volnočasových aktivit. Vybrat si můžete i počet studentů ve skupině. Ty nejlepší školy nabízejí takový zábavný program, aby se děti nenudily. Poznávají cizí zemi a navazují cenná přátelství s vrstevníky z celého světa. Zkušení lektoři jsou schopni lekce vyvážit tak, aby děti nebyly přetěžovány ani neměly čas na zlobení. Jazykové pobyty jsou fajn způsob, jak pilovat angličtinu a zároveň velmi zajímavě strávit prázdniny.  

Jak zajistit dítěti fajn prázdniny? Pošlete ho na jazykový pobyt. Otrká se a zlepší se v konverzaci. Poradíme vám s výběrem jazykové školy i destinace. Ať už vyberete jakoukoliv, vaše dítě se nebude nudit. Školy mají většinou kvalitní výuku i pestrý volnočasový program. O školách máme podrobné informace a rádi vám vše vysvětlíme.