Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Istanbulu od 3 691

Objevte kouzlo Turecka s Turkish Airlines

Vítejte v Turecku, kde se historie, kultura a příroda splétají v nezapomenutelný příběh. V tomto článku se vydáme do 5 tureckých destinací, které rozhodně stojí za návštěvu. A co je ještě lepší – všechny jsou snadno dostupné díky letecké společnosti Turkish Airlines.

Přečíst článek

Istanbul v magazínu Letušky

Základní informace Istanbul

Istanbul – město mezi Evropou a Asií, Černým a Marmarským mořem, s kostely i mešitami, obchodními domy a orientálními tržišti, ruchem aut i klidem lodí. Nejlevnější letenka do Istanbulu vám zajistí spatření všeho, co toto čtrnáctimilionové město nabízí.

Nejlevnější letenky

Vyhledejte letenky do Istanbulu a rozhodněte se, jestli se chcete raději klidně procházet městem během jarních měsíců, kdy tu kvete snad každý strom, nebo spíše v horku od května do října, kdy tu kvete spíše ruch, vše je ještě divočejší a odlišnější.

Důležité kontakty

V Turecku se vám mohou hodit důležitá telefonní čísla. Policie 155, první pomoc 112, hasiči 110, městská policie 156. Ambasáda je v Ankaře na adrese: Kaptanpasa Sokak No. 15, G.O.P., 06700 Ankara. Telefon +90312 / 405 61 39, nouzová linka +90532 / 375 13 87.

Letenky

Nejlevnější letenka do Istanbulu vám dovolí raději utrácet za překrásné hotelové pokoje, mističky plné jídla, oblečení snad z opravdového zlata či neopakovatelné sportovní zážitky během fotbalových utkání na stadionu pro více než 50 000 diváků.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
ANK_66033157.jpg
letenky
již od 4 295