Levné letenky do Doněcku

Dopravce
  • Více možností

Základní informace Doněck

Centrum průmyslové oblasti asi 100 kilometrů vzdálené do Azovského moře. To díky svým léčebným účinkům přitahuje turisty i domácí s lupenkou či onemocněním kloubů. Na plážích pak spatříte od hlavy až patě černým blátem namazané spokojené usměváčky.

Nejlevnější letenky

Díky koupi levné letenky do Doněcku můžete navštívit tamní Národní operu postavenou v roce 1944 nebo Státní akademické divadlo opery a baletu Doněck. V tomto městě asi 50 km vzdáleném od ruských hranic sídlí i státní univerzita zbudovaná v roce 1937. Můžete zde zavítat také na různá sportovní utkaní.

Důležité kontakty

Pokud letíte na Ukrajinu, na Letušce najdete důležitá telefonní čísla. Hasiči 101, milice 102, první pomoc 103, tísňové číslo 112, odtahová služba 559 78 65. Velvyslanectví je v Kyjevě, nouzová linka +38/0503101046.

letenky

V Doněcku žije okolo milionu obyvatel, celá oblast čítá přes 1,5 milionu obyvatel. Ve městě lze spatřit velké množství soch, tou nejoriginálnější je socha Sergeje Bubky, tyčkaře téměř jednadvacet let držícího světový rekord, který skočil právě zde.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou