Levné letenky do Splitu od 4069 

Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Mnichov - Split za akční cenu od 4069

  • z Prahy od 4935
  • z Mnichova od 4069
  • z Berlína od 4601
  • z Vídně od 4701

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

4069

Celková cena letu pro 1 osobu

Split v magazínu Letušky

Letecky do Chorvatska: průvodce po Splitu

Máme pro vás několik tipů k návštěvě chorvatského Splitu. Určitě se připravte na romantické procházky v úzkých ulicích, sardinky na grilu., moře a slunce.

Přečíst článek

Základní informace Split

Město rozprostírající se pod vrchem Marjan má kromě krásných pláží na členitém pobřeží i šest městských koupališť, kde výhod pohodlného a bezbariérového vstupu do vody a kvalitních služeb rádi využívají starší turisté či handicapovaní.
Mezi hlavní taháky města patří bezesporu památka UNESCO – Diokleciánův palác, který vás jistě překvapí svou zachovalostí. Naopak kopec Marjan s výhledem na moře vás přesvědčí o krásách místní přírody. Letenka do Splitu je vstupenkou do ráje odpočinku!

Nejlevnější letenky

Druhé největší město Chorvatska láká na historické centrum, ale i blízké moře. Nejlevnější letenka do Splitu vás dopraví do města, kde kromě odpočinku můžete obdivovat nádherné památky, jako je třeba zachovalý Diokleciánův palác ze čtvrtého století. Město ležící na březích Jaderského moře vás uchvátí atmosférou. Na promenádě Riva si vychutnejte výbornou kávu, se západem slunce navštivte místní bašty a dejte si skvělé ryby, saláty s grilovanou zeleninou a plody moře nebo pomalu pečené jehněčí...

Letenky

Už se nemusíte dlouhé hodiny krčit v autě na dálnici. K Jadranu můžete cestovat i letecky. Letenky do Splitu jsou čím dál oblíbenější. Z Prahy vám na cestu k moři stačí pouhá hodina a půl. Sbalte do malého kufru knížku, plavky a leťte se vykoupat.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
Letenky
již od 4503
Letenky
již od 4191

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy