Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Splitu od 1 937

Explore Croatia – poznejte Chorvatsko

Poznejte nejoblíbenější destinaci českých turistů nově a jinak.

Přečíst článek

Split v magazínu Letušky

Základní informace Split

Město rozprostírající se pod vrchem Marjan má kromě krásných pláží na členitém pobřeží i šest městských koupališť, kde výhod pohodlného a bezbariérového vstupu do vody a kvalitních služeb rádi využívají starší turisté či handicapovaní.
Mezi hlavní taháky města patří bezesporu památka UNESCO – Diokleciánův palác, který vás jistě překvapí svou zachovalostí. Naopak kopec Marjan s výhledem na moře vás přesvědčí o krásách místní přírody. Letenka do Splitu je vstupenkou do ráje odpočinku!

Nejlevnější letenky

Druhé největší město Chorvatska láká na historické centrum, ale i blízké moře. Nejlevnější letenka do Splitu vás dopraví do města, kde kromě odpočinku můžete obdivovat nádherné památky, jako je třeba zachovalý Diokleciánův palác ze čtvrtého století. Město ležící na březích Jaderského moře vás uchvátí atmosférou. Na promenádě Riva si vychutnejte výbornou kávu, se západem slunce navštivte místní bašty a dejte si skvělé ryby, saláty s grilovanou zeleninou a plody moře nebo pomalu pečené jehněčí...

Letenky

Už se nemusíte dlouhé hodiny krčit v autě na dálnici. K Jadranu můžete cestovat i letecky. Letenky do Splitu jsou čím dál oblíbenější. Z Prahy vám na cestu k moři stačí pouhá hodina a půl. Sbalte do malého kufru knížku, plavky a leťte se vykoupat.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou