Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Lyonu od 2 182

Základní informace Lyon

Levná letenka do Lyonu je šancí jak poznat dokonce celou Francii. Lyonem totiž prochází nejdůležitější železniční trať TGV Paříž – Marseille, setkává se zde několik velmi důležitých dálnic. Na důležitosti městu totiž dodává i Interpol, který zde sídlí.
Projděte si křivolaké uličky, vejděte do románských kostelů, vystoupejte na věže či se rozhlídněte z nejedné vyhlídky. Ochutnejte zabijačkové speciality, které se ve Francii příliš nevidí, ochutnejte fantastické krásně voňavé víno, vyrazte do Lyonu!

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Lyonu vás přenese do podhůří Alp a Centrálního masivu a především na dosah nejslavnější oblasti Beoujaulais. Toto krásné francouzské město ležící na soutoku řek Saôny a Rhôny bylo ještě před naším letopočtem založeno Římany.Zapůjčte si za necelá dvě eura na den kolo a projezděte město na něm, lépe než takto jej nikdy nepoznáte a navíc ušetříte za přecpané francouzské metro plné turistů a zmatku. Cyklopruhy vedou celým městem a řidiči aut jsou velmi opatrní a především zvyklí.

Důležité kontakty

Velvyslanectví ČR je v Paříži. Důležitá telefonní čísla: 15 první pomoc, 17 policie, 18 hasiči, 112 evropské číslo pohotovostní služby. Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
NCE_110731139.jpg
letenky
již od 1 986