Levné letenky do Lyonu od 3279 

Letenky Praha - Lyon za akční cenu od 3279

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 3279
  • z Mnichova od 6613
  • z Vídně od 4825

Vyberte datum letu

Praha - Lyon
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

3279

Základní informace Lyon

Levná letenka do Lyonu je šancí jak poznat dokonce celou Francii. Lyonem totiž prochází nejdůležitější železniční trať TGV Paříž – Marseille, setkává se zde několik velmi důležitých dálnic. Na důležitosti městu totiž dodává i Interpol, který zde sídlí.
Projděte si křivolaké uličky, vejděte do románských kostelů, vystoupejte na věže či se rozhlídněte z nejedné vyhlídky. Ochutnejte zabijačkové speciality, které se ve Francii příliš nevidí, ochutnejte fantastické krásně voňavé víno, vyrazte do Lyonu!

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Lyonu vás přenese do podhůří Alp a Centrálního masivu a především na dosah nejslavnější oblasti Beoujaulais. Toto krásné francouzské město ležící na soutoku řek Saôny a Rhôny bylo ještě před naším letopočtem založeno Římany.Zapůjčte si za necelá dvě eura na den kolo a projezděte město na něm, lépe než takto jej nikdy nepoznáte a navíc ušetříte za přecpané francouzské metro plné turistů a zmatku. Cyklopruhy vedou celým městem a řidiči aut jsou velmi opatrní a především zvyklí.

Důležité kontakty

Velvyslanectví ČR je v Paříži. Důležitá telefonní čísla: 15 první pomoc, 17 policie, 18 hasiči, 112 evropské číslo pohotovostní služby. Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 4537