Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Nice od 3 254

Co můžete zažít v 10 nejlepších restauracích světa

Jíst v jedné z nejlepších restaurací světa nemusí hosta zruinovat. Cení se hlavně kuchařské umění bez ohledu na cenu. Co můžete zažít v nejlepších restauracích světa pro rok 2016?

Přečíst článek

Základní informace Nice

Nice je perfektní místo pro odpočinek všeho druhu. Pokud vás omrzí koupání v křišťálově čistých vodách Středozemního moře, můžete vyrazit obdivovat místní památky – například náměstí Massena s šachovnicovou dlažbou. Letenka do Nice vás vezme k moři!

Nejlevnější letenky

Vydejte se na Azurové pobřeží a poznejte krásu pátého největšího města Francie – Nice. Nejlevnější letenka do Nice vás dopraví na jih Provence, kde není nouze o přímořské promenády, přístavy a nádherné kavárny. Nezapomeňte navštívit kostel Notre Dame.

Důležité kontakty

Velvyslanectví ČR je v Paříži. Důležitá telefonní čísla: 15 první pomoc, 17 policie, 18 hasiči, 112 evropské číslo pohotovostní služby. Ve Francii se lékařské ošetření platí přímo lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření tzv. „Feuille de Soins„.

Letenky

Toužíte po romantice? Stačí sehnat letenky do Nice a máte zaručené vzpomínky na celý život. U nás na Letušce si můžete prohlédnout nabídku i ceny různých leteckých společností. Létání k moři, co může být lepšího? Stačí sbalit plavky do malého kufru.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
lys_228349846.jpg
letenky
již od 2 364