Levné letenky do Říma od 4266 

Máte-li romantickou duši, jeďte do Říma. Je krásný
Dopravce
  • Více možností

Letenky Praha - Řím za akční cenu od 4266

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 4266
  • z Vídně od 4611

Vyberte datum letu

Praha - Řím
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4266

Řím v magazínu Letušky

Letiště v Římě otevřelo Terminál 3

Pokud letíte z Říma s leteckou společností Alitalia do Abu Dhabi, Bostonu, Soulu, Rio de Janeira, Sao Paola, Buenos Aires, New Yorku, Los Angeles, Miami, Tokya, Chicaga a Toronta, využijte nově otevřeného Terminálu 3.

Přečíst článek

Základní informace Řím

Chcete-li zažít prázdniny v Říme jako Audrey Hepburn, oblékněte si krásné šaty a po procházkách městem s monumentálně velkými památkami zaskočte na výtečné víno kamkoliv vás napadne. Kupte si jídlo na trhu a uždibujte po cestě. Řím je krásný.
 

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenky do Říma najdete i u nás na Letušce. Je to tak snadné! Pokud vás zajímá dobrá cena, můžete si snadno porovnat nabídku v přehledném seznamu. Hledáte komfort a servis? Víme, jak na to! Každou minutu pro vás máme čerstvé informace.

Důležité kontakty

Karabiníci 112, policie 113, hasiči 115, pomoc řidičům 116, první pomoc 118. Na lyže i k moři doporučujeme cestovní pojištění. Velvyslanectví je v Římě, telefon je +39 06 360 95 71-3, nouzová linka +39 335 310 450.

letenky

Sladký Řím! Víte, že letenky do Říma jsou doporučovány jako tip na dárek pro partnerku nebo partnera? Možná proto, že Řím je tak romantické město.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
letenky
již od 4963
letenky
již od 5700