British Airways-logo Akční letenky British Airways

Přednosti dopravce British Airways

  • Široká síť destinací British Airways nabízí lety do více než 200 destinací po celém světě.
  • Kvalitní palubní služby British Airways poskytuje vysokou úroveň služeb na palubě, včetně jídla a pití zdarma, Wi-Fi připojení a zábavy.
  • Flexibilní tarify British Airways nabízí různé tarify, které umožňují cestujícím volit mezi různými možnostmi zavazadel, jídel a dalších služeb.
  • Bezpečnost British Airways klade velký důraz na bezpečnost cestujících a posádky, pravidelně investuje do modernizace své flotily a výcviku posádek.
  • Ekologické lety British Airways se snaží minimalizovat svůj dopad na životní prostředí a investuje do ekologických technologií a procesů.
  • Spolehlivost British Airways je jednou z nejspolehlivějších leteckých společností na světě, s vysokou mírou dodržování plánů a minimálním počtem zpoždění a zrušených letů.

British Airways - Letecká společnost s bohatou historií

​British Airways

British Airways je jednou z největších leteckých společností na světě. Vznikla v roce 1974 sloučením společností British Overseas Airways Corporation (BOAC) a British European Airways (BEA). Od té doby se stala jednou z nejprestižnějších leteckých společností na světě. Společnost British Airways nabízí lety do více než 200 destinací po celém světě. Mezi nejčastěji létané destinace patří New York, Los Angeles, Miami, Hongkong, Sydney, Johannesburg, Tokio a mnoho dalších. Společnost se také pyšní tím, že nabízí nejvíce letů z Londýna do New Yorku. Pokud hledáte kvalitní leteckou společnost s bohatou historií a širokou nabídkou destinací, pak je British Airways tou pravou volbou pro vás. Rezervujte si letenku ještě dnes!