Aktuality

Air France pro děti na palubě

Vydáno 19. 6. 2017 | Letuška.cz Redakce

Na palubě je dokonce větší legrace než doma

Společnost Air France se odjakživa snaží rodinám s dětmi zpříjemnit cestování na svých palubách a dělá vše, co je v jejích silách, aby děti zabavila a rodičům zaručila cestování bez stresu.

S jedním a půl milionem malých cestovatelů na palubách letadel Air France každý rok, a to včetně přibližně 250 000 dětí, které cestují samostatně – ale přesto stále velmi mile doprovázeny, se společnost snaží tyto služby stále vylepšovat s jedním jediným cílem: aby cestování děti bavilo. 

Možnosti na palubě letů s Air France pro děti

 • Kouzelník na palubě

  Od 1. července 2017 se děti budou moci na dálkových letech společnosti Air France naučit kouzlit. Jeden ze členů palubního personálu společnosti Air France, který je zároveň i kouzelníkem, připravil speciálního průvodce jako součást zábavného programu na palubě. Všechny triky je možné provádět s předměty, které děti najdou v sadě, kterou na palubě dostávají všichni malí cestující.

 • Meditace speciálně připravená pro cestování letadlem

  „Mind“ je název nového meditačního programu, který byl vytvořen tak, aby dětem i rodičům pomohl relaxovat a ukázal jim výhody koncentrace a zklidnění na dálkových letech společnosti Air France. Letos v létě je součástí zábavného programu na palubách letadel i šest různých meditací pro děti.
 • Nové sady her pro dálkové lety

  Na dálkových letech společnosti Air France nyní nabízíme dvě nové sady her pro děti ve věku od 3 do 8 let. Kromě omalovánek a pastelek v nich malí cestovatelé najdou také magnetický rámeček na fotografie, antistresový míček a malá zvířátka, z nichž si mohou vytvořit sbírku.

Kids Solo pro děti, které cestují samy

 • Sledování letu v reálném čase a fotografie z jejich příletu!

  Rodiče nyní mohou být v klidu. Díky mobilní aplikaci společnosti Air France mají možnost sledovat cestu svých dětí v reálném čase – od odbavení po nástup do letadla, start až k přistání. Tyto informace také mohou sdílet s osobou, která na dítě čeká v cíli cesty. Poté, co dítě dorazí, může rodičům prostřednictvím aplikace dokonce poslat fotku.
 • Nová čekárna pro děti čekající na navazující lety na terminálu 2 letiště Paris-Charles de Gaulle

  Společnost Air France otevřela novou čekárnu pro děti, které cestují samy a čekají na terminálu 2 letiště Paris-Charles de Gaulle na navazující let více než dvě a půl hodiny, čekárna má 350 m2. Součástí čekárny je odpočívárna pro unavené děti, které za sebou mají dálkový let, herna pro děti ve věku od 5 do 9 let, posezení s knihovničkou, televizí a USB zásuvkami pro nabíjení chytrých telefonů a tabletů, hernou pro náctileté vybavenou playstation Sony PS Vita a PS4 a stolním fotbalem, v celé čekárně je samozřejmě k dispozici WiFi. Na takovém místě dětem čas rychle uběhne, s radostí se jim zde budou věnovat zaměstnanci, kteří se postarají o to, aby bylo cestování pro děti příjemným zážitkem!

Jak rezervovat letenky s Air France

 • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
 • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
 • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.