Aktuality

Aktivity během pobytu ve Spojených arabských emirátech

Vydáno 20. 10. 2023 | Letuška.cz Redakce
Letuška přináší vždy něco navíc.

Aktivity během pobytu ve Spojených arabských emirátech

TEPfactor

Plánujete pobyt ve Spojených arabských emirátech? Nyní vám nabízíme speciální 20procentní slevu na zábavní atrakce s nákupem letenky od Letušky. Můžete zvolit libovolného dopravce i odletové letiště. Zásadní pro získání slevy je, že máte rezervaci s Letuškou. A míříte či dostatečně dlouho tranzitujete v Emirátech.

Běžná cena pro dospělou osobu v TEPfactor je 99 AED / 1 hodina. Se slevou získáte jednu hodinu již za 79 AED (přibližně 500 CZK). Tři hodiny zábavy vás vyjdou na cca 1 500 CZK místo 1 900 CZK.

Běžná cena pro dospělou osobu v Prison Island je 299 AED / 3 hodiny. Se slevou získáte tři hodiny již za 239 AED (přibližně 1 500 CZK). Tři hodiny zábavy vás vyjdou na cca 1 500 CZK místo 1 900 CZK.

Co přesně je TEP Factor?

TEPfactor

Přiveďte přátele, členy rodiny nebo kolegy z práce a vyzvěte se navzájem v 21 různých místnostech. Vyzkoušejte vaši trpělivost, zdatnost, logiku a dovednosti. Týmy o počtu 2 až 6 hráčů, kdy najednou může hrát až 100 lidí, tedy třeba i 20 týmů najednou, mohou vyzkoušet, co se v nich skrývá. 

Jak to funguje? A kde se nachází?

TEPfactor

Týmy o dvou až šesti lidech budou řešit 21 výzev. Každá výzva má svůj vlastní časový limit, který hráče inspiruje k závodění s časem, přičemž každá skupina se účastní ohromujících hádanek, balancování, úkolů vyžadujících trpělivost, hrdinských výkonů a týmových výzev, aby postupně zdolali jeden úkol za druhým.  

Po splnění čtyř výzev v každé kategorii budete muset použít vaši mentální zdatnost k tomu, abyste daly dohromady vodítka z dříve dokončených výzev a získaly přístup k pátému úkolu.

Tento zábavní park naleznete v Dubaji (The Walk, Jumeirah Beach Residence, Dubai, United Arab Emirates). 

TEPfactor Dubai – otevírací doba:

Neděle–středa: 12–22 hodin

Čtvrtek–sobota: 12–00 hodin

Phone: 04-398 8438 or 056 404 0802

E-mail: info-dxb@tepfactor.ae

Rezervace: www.tepfactor.ae/eng/bookings

Co můžete očekávat od Prison Island? 

Prison Island

Čeká vás super zábava, při které prověříte všech pět smyslů a dost možná i ten šestý. Stačí postavit tým, hecnout se a vyrazit vstříc dobrodružství! Nová indoorová hra je určená párům i týmům až šesti osob. Věk tu nehraje žádnou roli – hodit se budou mrštné děti, nebojácní borci i moudří dědečkové. Důležitá je spolupráce, protože jen tak zvládnete vyřešit všechny výzvy, které vás ve 26 vězeňských celách čekají. 

Jak to funguje? A kde přesně se nachází?

Prison Island

Na začátku hry vás vybaví magnetickým odznakem, který bude vaším klíčem k jednotlivým celám. Před vstupem ho vždy přiložíte na světelný indikátor a dveře se odemknou. Na splnění daného úkolu máte stanovený časový limit (cca 2 až 5 minut), ale pokud se rozsvítí červené světlo značící neúspěch, nezoufejte. Do cely se můžete vrátit, kolikrát chcete. Běžte si oddechnout a zkuste to znovu! V areálu se spolu s vámi může pohybovat více týmů – že je cela volná a vy můžete vstoupit, poznáte podle toho, že je světelný indikátor u vstupu zelený. 

Tento zábavní park se nachází v Abú Zabí (Prison Island – Abú Zabí Mall) a v Šardžá (Prison Island – City Centre Al Zahi).

Phone: +971 (52 343 2660)

Rezervace: www.prisonisland.ae

Věděli jste, že Prison Island a TEPfactor má české kořeny? S velikou pravděpodobností se potkáte s česky mluvící obsluhou v každé pobočce.

Jak na slevu?

TEPfactor
 • V případě Prison Island, použijete speciální kód, který obdržíte po dokončení rezervace. Následně při on-line objednání služby uvedete na stránce Prison Island. Pro ověření nároku na slevu bude nutné se prokázat nákupem letenky od Letušky (stačí rezervace v mobilu).
 • U TEPfactoru se prokážete letenkou od Letušky přímo na pokladně po dokončení hry před uhrazením vstupného.
 • Sleva je pro vás připravena po celou nadcházející hlavní sezónu ve Spojených arabských emirátech.

Podmínky pro uplatnění slevy

Prison Island
 • Sleva platí pouze z ceny za dospělou osobu.
 • Získáte až 3 hodiny parkování zdarma.
 • Nutná předchozí rezervace.
 • Přednostní rezervace pro držitele letenek od Letušky. 
 • Při rezervaci prosím deklarujte, že máte zájem o využití slevy.
 • Sleva se vztahuje na minimálně 2 hodiny a více herního času.
 • Slevu může najednou využít maximálně 10 hráčů.
 • Pouze pro jednotlivé rezervace. Kontaktujte nás pro akce a velké skupiny (10+ hráčů)
 • Sleva se nedá kombinovat s jinými nabídkami, akcemi nebo o státních svátcích. 

Jak rezervovat letenky do Spojených arabských emirátů 

Letuška
 • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
 • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
 • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.