Aktuality

Byznys třída s KM Malta Airlines

Vydáno 30. 5. 2024 | Letuška.cz Redakce
Letuška představuje byznys třídu s KM Malta Airlines

Zdokonalte svou dovolenou na Maltu s KM Malta Airlines

Air Malta

Objevte kouzlo Maltských ostrovů – sluncem políbený ráj ve Středozemním moři. Malta se svou bohatou historií, živou kulturou a vřelou pohostinností nabízí turistům nekonečné možnosti k objevování. Od nedotčených pláží po rušný noční život, každý si tu najde to pravé. Dopřejte si vřelou pohostinnost Malty, již od chvíle, kdy vstoupíte na palubu byznys třídy KM Malta Airlines. Upgradujte své zážitky z cestování a užijte si exkluzivní výhody před, během a po letu, jako je přednostní nástup na palubu, pohodlné sezení, gurmánské stolování a velkorysý váhový limit zavazadel.

Co můžete s KM Malta Airlines Business očekávat?

Air Malta

Pokud plánujete dlouhou dovolenou nebo se chystáte na nákupy, možná budete zvažovat letenku v byznys třídě. KM Malta Airlines nabízí několik variant, jak cestovat v byznys třídě. Ať už „nalehko“ za výhodnou cenu pouze s příručním zavazadlem nebo zcela flexibilně až se dvěma zavazadly k odbavení ve váhovém limitu 2 x 32 kg. Záleží jen na vás, kterou možnost si zvolíte. Cenové rozpětí čtyř brandů v rámci byznys třídy vám umožňuje výběr cestování na míru. Vyberte si tu správnou variantu z možností byznys třídy u KM Malta Airlines: Business Basic, Business Value, Business Plus a Business Flex.

Chcete minimalizovat čekací dobu a vyhnout se frontám na letištích? Ať už při odbavení nebo bezpečnostní kontrole? Při nákupu letenky v byznys třídě na to máte plný nárok (*podmínky mohou být omezeny jen uzpůsobením konkrétního letiště).

Po odbavení si mohou cestující v byznys třídě (Business Plus, Business Flex) zpříjemnit čekání na svůj odlet v tichém salonku, který je optimálním místem pro práci, odpočinek, čtení a vychutnávání si lehkého občerstvení a nápojů. Zkrátka se v klidu připravit na cestu.

Je čas nástupu do letadla!

Air Malta

Cestujícím v byznys třídě je umožněn přednostní nástup, kdy se mohou pohodlně dostat do letadla a na svá sedadla, která jsou umístěna v přední části letadla v samostatné kabině. Zde je zajištěno více soukromí a více pozornosti palubního personálu. Cestující si tak užijí let v maximálním pohodlí, se zaručeným sedadlem u okna nebo uličky, s větším prostorem pro nohy a volným prostředním sedadlem pro více pohodlí.

Vaše maltská gastronomická cesta právě začíná na palubě KM Malta Airlines. Vychutnejte si luxusní kuchyni, čerstvě připravenou renomovaným maltským šéfkuchařem Joe Vellou, která kombinuje maltské chutě, kulturu a tradice s nejlepšími maltskými produkty. Na palubě je také k dispozici široká škála volně dostupných nápojů, včetně šampaňského a výběru místních vín.

Zábava na palubě

Air Malta

Pokud budete mít to štěstí a poletíte v našem novém letadle 9H-NEE, můžete využít naši službu palubní zábavy pomocí svého vlastního zařízení! Jednoduše se připojte a sledujte, poslouchejte a prozkoumávejte informace z Maltských ostrovů nebo si zahrajte nějaké hry.

Možnost upgradu z ekonomické třídy

Malta

Pokud jste si již zakoupili letenky v ekonomické třídě, možná budete chtít přejít na byznys třídu on-line. Rozhodněte se, jakou hodnotu pro vás upgrade má, a odešlete nabídku. Pokud byla vaše nabídka přijata, obdržíte odpověď do 22 hodin před odjezdem.

KM Malta Airlines Business Class – středomořská pohostinnost v celé své kráse. 

KM Malta Airlines provozuje z Prahy na Maltu 3 lety týdně. Zpáteční letenka v byznys třídě začíná již od 5 970 Kč včetně letištních poplatků. Vaše maltská zkušenost je vzdálena pouhé 2 a půl hodiny, rezervujte si již nyní.

Jak rezervovat letenky s KM Malta Airlines

KM Malta Airlines
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.