Aktuality

Čokoládová tečka za nákupem letenky

Vydáno 1. 9. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška vám ke každému nákupu letenky dává vždy něco navíc.

Poslední výzva!

Čokoládová tečka

Koupili jste si v září nebo říjnu letenku s odletem v daných měsících? Úspěšně jste odletěli, ale na čokoládovou tečku od Pražské čokolády jste v tom všem nadšení zapomněli? Máme pro vás poslední výzvu. Máte čas až do 13. prosince 2021! Poté čokoládová tečka končí!

Dopřejte si čokoládovou degustaci při cestě letadlem

Pražská čokoláda

Připravili jsme pro všechny naše zákazníky ve spolupráci s Pražskou čokoládou Steiner & Kovarik podzimní akci, která potěší každého milovníka kvalitní čokolády a říjnového cestování. Uleťte na čokoládě, rozlučte se s létem ve velkém stylu a poznejte ideální podzimní destinace.

Kdo je Pražská čokoláda?

Pražská čokoláda

Vítejte v čokoládovém světě Steiner & Kovarik, luxusní čokoládové značky, kterou v roce 2011 založili Silvie Steinerová a Petr Kovařík (Poslechněte si podcast Check-In s Petrem Kovaříkem nejen o cestování.). Spojení nejen jejich jmen se stalo základem rodinné firmy Pražská čokoláda, která značku zaštituje a která působí na trhu již od roku 2005. Láskyplná péče, kterou ve Steiner & Kovarik věnují celému příběhu čokolády od výběru surovin, tvoření designu, péči o zákazníky a zejména výrobě samotné je znát už při prvním setkání. Věří v poctivost, originalitu, vzájemnou úctu a sílu lásky. Věří, že vloženou energií formují nejen vzhled a chuť jejich výrobků, ale i jejich energetický vliv.

Čokoládová tečka

Pražská čokoláda
 • Letenky zakoupené od 1. do 31. října s odletem do konce října 2021 budou s čokoládovou tečkou.
 • Ke každé takové letence si po odbavení a s palubní vstupenkou v ruce vyzvedněte čokoládovou tečku.  
 • Čokoládová tečka na vás bude čekat v pracovní době v kiosku Pražské čokolády na Terminálu 2 a na pobočce Letušky na Terminálu 1.
Pražská čokoláda

Letenka v ekonomické třídě vám přinese tuto čokoládovou odměnu

Pokud zakoupíte letenku v ekonomické třídě, obdržíte od Letušky a Pražské čokolády Steiner & Kovarik výtečné Mandle v mléčné čokoládě se skořicí. Tyto mandle byly oceněny GREAT TASTE z roku 2016.

Pražská čokoláda

Letenka v byznys nebo první třídě vám přinese tuto čokoládovou odměnu

Pokud zakoupíte letenku v první nebo byznys třídě, obdržíte od Letušky a Pražské čokolády Steiner & Kovarik luxusní Mléčnou čokoládu ALUNA 44. Tato čokoláda byla oceněna zlatem na světovém finále International Chocolate Awards z roku 2019.

Pražská čokoláda

Kde si můžete čokoládu vyzvednout?

Něco navíc od Pražské čokolády

Pražská čokoláda

Věříme, že vám čokoláda bude chutnat, proto vám nabízíme hned při převzetí čokoládové tečky další dárek – Voucher na 10% slevu. Nakupte si čokoládu pro vaši rodinu, přátele či kolegy z práce. Voucher můžete využít třeba až na zpáteční cestě. Případně navštívit jednu z poboček v Praze.

  Jak rezervovat letenky s Letuškou

  Letuška
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.