Aktuality

Čokoládová tečka za nákupem letenky

Vydáno 1. 9. 2021 | Letuška.cz Redakce
Letuška vám ke každému nákupu letenky dává vždy něco navíc.

Poslední výzva!

Čokoládová tečka

Koupili jste si v září nebo říjnu letenku s odletem v daných měsících? Úspěšně jste odletěli, ale na čokoládovou tečku od Pražské čokolády jste v tom všem nadšení zapomněli? Máme pro vás poslední výzvu. Napište na e-mail l.lokocova@letuska.cz, my vše připravíme a domluvíme se na osobním předání čokoládové tečky v naší centrále v Praze 6. Máte čas až do 13. prosince 2021! Poté čokoládová tečka končí!

Dopřejte si čokoládovou degustaci při cestě letadlem

Pražská čokoláda

Připravili jsme pro všechny naše zákazníky ve spolupráci s Pražskou čokoládou Steiner & Kovarik podzimní akci, která potěší každého milovníka kvalitní čokolády a říjnového cestování. Uleťte na čokoládě, rozlučte se s létem ve velkém stylu a poznejte ideální podzimní destinace.

Kdo je Pražská čokoláda?

Pražská čokoláda

Vítejte v čokoládovém světě Steiner & Kovarik, luxusní čokoládové značky, kterou v roce 2011 založili Silvie Steinerová a Petr Kovařík (Poslechněte si podcast Check-In s Petrem Kovaříkem nejen o cestování.). Spojení nejen jejich jmen se stalo základem rodinné firmy Pražská čokoláda, která značku zaštituje a která působí na trhu již od roku 2005. Láskyplná péče, kterou ve Steiner & Kovarik věnují celému příběhu čokolády od výběru surovin, tvoření designu, péči o zákazníky a zejména výrobě samotné je znát už při prvním setkání. Věří v poctivost, originalitu, vzájemnou úctu a sílu lásky. Věří, že vloženou energií formují nejen vzhled a chuť jejich výrobků, ale i jejich energetický vliv.

Čokoládová tečka

Pražská čokoláda
 • Letenky zakoupené od 1. do 31. října s odletem do konce října 2021 budou s čokoládovou tečkou.
 • Ke každé takové letence si po odbavení a s palubní vstupenkou v ruce vyzvedněte čokoládovou tečku.  
 • Čokoládová tečka na vás bude čekat v pracovní době v kiosku Pražské čokolády na Terminálu 2 a na pobočce Letušky na Terminálu 1.

Letenka v ekonomické třídě vám přinese tuto čokoládovou odměnu

Pokud zakoupíte letenku v ekonomické třídě, obdržíte od Letušky a Pražské čokolády Steiner & Kovarik výtečné Mandle v mléčné čokoládě se skořicí. Tyto mandle byly oceněny GREAT TASTE z roku 2016.

Letenka v byznys nebo první třídě vám přinese tuto čokoládovou odměnu

Pokud zakoupíte letenku v první nebo byznys třídě, obdržíte od Letušky a Pražské čokolády Steiner & Kovarik luxusní Mléčnou čokoládu ALUNA 44. Tato čokoláda byla oceněna zlatem na světovém finále International Chocolate Awards z roku 2019.

Kde si můžete čokoládu vyzvednout?

Něco navíc od Pražské čokolády

Pražská čokoláda

Věříme, že vám čokoláda bude chutnat, proto vám nabízíme hned při převzetí čokoládové tečky další dárek – Voucher na 10% slevu. Nakupte si čokoládu pro vaši rodinu, přátele či kolegy z práce. Voucher můžete využít třeba až na zpáteční cestě. Případně navštívit jednu z poboček v Praze.

  Jak rezervovat letenky s Letuškou

  Letuška
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Mapa. Přehled obnovených letů a aktuálních možností bezpečně vycestovat najdete na mapa.letuska.cz.