Aktuality

Courtyard by Marriott Brno

Vydáno 29. 5. 2023 | Letuška.cz Redakce

Představujeme Courtyard by Marriott Brno

Courtyard by Marriott Brno

Pokud hledáte dokonalý pobyt v jednom z nejatraktivnějších měst v České republice, pak je Courtyard by Marriott Brno ideálním výběrem. Tento čtyřhvězdičkový hotel nabízí výjimečný zážitek pro byznysové i volnočasové cestovatelé, kteří si cení pohodlí, prvotřídní servis a moderní design.

Stačí jen vstoupit

Courtyard by Marriott Brno

Jakmile překročíte práh vstupní haly, jste okamžitě omráčení nádherným designem a ohromující atmosférou. Vstupní hala je prostorná a vzdušná, s vysokými stropy a střešními okny, které propouštění dovnitř přirozené světlo. Elegantní nábytek, umístěný na strategických místech, utváří pohodlné a stylové posezení pro hosty. Jeden z nejvýraznějších prvků vstupní haly je umělecký obraz od malíře Marka Číhala. Tento unikátní obraz s názvem „Věčné léto v římské vile“ okamžitě přitahuje pozornost. Každý tah štětcem vypráví příběh a přináší do prostoru jedinečnou energii.

Příjemné prostředí pokoje

Courtyard by Marriott Brno

Pokoje jsou navržené s ohledem na pohodlí hostů v jednoduchém severském designu a nabízejí moderní vybavení, luxusní postele a příjemné prostředí, které vás přivítá po dlouhém dni objevovaní města.

Věrnostní program Marriott Bonvoy

Courtyard by Marriott Brno

Díky věrnostnímu programu Marriott Bonvoy můžete sbírat body za odbydlené noci. Členové mohou využívat speciální nabídky a slevy, a to nejen v hotelech Marriott, ale také u řady partnerských společností, jako jsou aerolinky, pronájem aut, kreditní karty a další. Program má několik úrovní, které se odlišují podle počtu nocí, které člen stráví v hotelech Marriott během jednoho kalendářního roku. Vstup do program je zdarma a k získání členství se stačí registrovat na webových stránkách Marriott Bonvoy nebo v jednotlivých hotelech.

Hotelová restaurace

Courtyard by Marriott Brno

Gastronomický zážitek umožní hotelová restaurace The Yard Lounge & Dining, kam můžete vyrazit na oběd či večeři. Nabízí mezinárodní kuchyni, která obsahuje prvky z celého světa. Kromě toho jsou rovněž k dispozici vegetariánské a bezlepkové možnosti. Restaurace je velmi pečlivá při výběru ingrediencí, používají pouze čerstvé a kvalitní suroviny, což se projevuje nejen na chuti jednotlivých pokrmů, ale také na jejich prezentaci. Nově v čele restaurace stojí talentovaná šéfkuchařka Thriya, která pochází až z daleké Malajsie. Její jedinečná kulinářská vize a spojení exotických chutí s místními ingrediencemi přináší do restaurace svěží vítr. Hosté mohou očekávat výjimečné gastronomické zážitky plné vynikajících chutí, kde každé jídlo je skutečným uměleckým dílem.

Závěrem

Vánoční soutěž

Autor článku: Tereza Jíšová
Autor fotografií: Kilian Blees - http://www.kilianblees.de/