Aktuality

Letuška a Courtyard by Marriott

Vydáno 9. 12. 2020 | Letuška.cz Redakce
Pojďte si s Letuškou zasoutěžit o zajímavé ceny pod stromeček. Připravili jsme pro vás vánoční soutěž.

Vánoční soutěž s Letuškou a Courtyard by Marriott

Praha

Připravili jsme pro vás vánoční soutěž, která potěší každého nadšence cestování. Pojďte tentokrát s Letuškou poznávat Česko.

Věděli jste, že značka Courtyard by Marriott je druhou největší a zároveň druhou nejstarší v portfoliu největšího hotelového řetězce na světě Marriott International? Svým hostům, ať už jsou to turisté, byznys klientela, sportovní týmy nebo celebrity, nabízí moderní, pohodlné ubytování a skvělý servis po celém světě již od roku 1983. A nyní máte možnost vyzkoušet si jejich služby i vy! Můžete vyhrát ubytování pro dvě osoby na jednu noc se snídaní a parkováním zdarma v hotelech Courtyard by Marriott v Praze na letišti, v Plzni, či v Brně.

Jak soutěžit?

Brno

Chcete se zúčastnit soutěže? Stačí splnit jednoduché podmínky soutěže.

  1. Sledujte Letušku na Instagramu.
  2. Označte v komentářích jednoho kamaráda, se kterým byste chtěli soutěžit.
  3. Označte hashtagem hotel, ve kterém byste chtěli strávit noc.

Pokud chcete svou šanci na výhru zvýšit, kamarádů můžete označit i více. Pro účast ve slosování o výhru je však potřeba, abyste sledovali náš Instagramový účet a zároveň vybrali pomocí # hotel, který byste chtěli navštívit. Kamarád nás sledovat nemusí, ale pokud začne, může také soutěžit o vánoční cenu.

Pobyt v hotelu Courtyard by Marriott Praha letiště

Vánoční soutěž

Courtyard by Marriott Prague Airport nabízí skvělou lokalitu v bezprostřední blízkosti Terminálů 1 a 2 letiště Václava Havla, pohodlné a tiché pokoje s Wi-Fi připojením zdarma, moderní restauraci s panoramatickým výhledem na letiště, fitness,