Aktuality

Mezipřistání s Qatar Airways

Vydáno 10. 6. 2019 | Letuška.cz Redakce
Letuška ve spolupráci s Qatar Airways doporučuje

„Stopover“ s Qatar Airways

Qatar Airways

Letecká společnost Qatar Airways nabízí skvělou možnost, jak si prodloužit dovolenou až o 4 noci v luxusním 4* nebo 5* hotelu cestou do vaší finální destinace. Stačí si nyní zakoupit letenku do jakékoliv destinace operované s Qatar Airways s přestupem v Dauhá a vychutnat si kulturní zážitky, absolvovat pouštní safari, prozkoumat jedinečná muzea, plavit se netradičními plachetnicemi nebo odpočívat na pláži.

Pohoda a bezpečí

Qatar Airways

Katar je jednou z nejbezpečnějších zemí na světě a pouhých 6 hodin letu z Prahy. Objevte Dauhá, město muzeí a architektonických skvostů od známých světových architektů Jeana Nouvela či I. M. Peie, autora ikonické pyramidy u muzea Louvre v Paříži.

Historie a vzpomínky

Qatar Airways

Věděli jste, že i v Kataru se nachází místo zařazené na seznam UNESCO? Můžete se o tom přesvědčit v pevnosti Al Zubarah z 18. století. Nechte se okouzlit na tradičním trhu plném koření a exotických produktů – smlouvání vítáno!

Komfort a příroda

Qatar Airways

Využijte služeb prvotřídních wellness salonů nebo relaxujte na sněhobílých plážích – Katar nabízí více než 560 km pobřeží omývaného vodami Perského zálivu. Vyrazte do nekonečné pouště, projeďte se po písečných dunách a obdivujte místní flóru a faunu včetně Přímorožce arabského, národního kopytníka Kataru, jehož silueta zdobí i letadla Qatar Airways. Zažijte pohostinnost místních obyvatel, vyzkoušejte lokální kuchyň, kde se snoubí chutě Západu a Východu.

Umění a tradice

Qatar Airways

Nenechte si ujít výstavy představující umělecké předměty nevyčíslitelné hodnoty, sportovní turnaje plné největších hvězd anebo vyrazte s rodinou do jednoho z mnoha parků, projeďte se po moři tradičními loďkami Dhau či si zvyšte fyzičku při kayakingu mezi mangrovníky. Aktivit je tu nepřeberné množství.

Speciální nabídka hotelů v Dauhá

Qatar Airways
  • Prodej letenek: od 1. března 2020 do 28. prosince 2020
  • Cestovní období: od 1. března 2020 do 31. prosince 2020
  • Cena ubytování za jednu noc: od 23 USD
  • Počet osob: až 2 dospělí a 1 dítě do věku 11 let

Výběr z 5* hotelů