Aktuality

Nejlepším partnerem ČSA za rok 2016 se stala Asiana

Vydáno 4. 5. 2017 | Letuška.cz Redakce

Nejlepším partnerem ČSA za rok 2016 se stala Asiana

Praha, 4. května 2017 – Cestovní agentura Asiana, provozovatel letenkového portálu Letuška.cz, získala ve středu ocenění pro nejlepšího tuzemského obchodního partnera letecké společnosti ČSA za rok 2016. V prestižní každoroční soutěži Českých aerolinií s názvem Sirius, se Asiana pravidelně umísťuje na předních příčkách.

Prvního místa si velice vážíme

ČSA udělovaly ve středu v Hudebním divadle Karlín svým nejlepším partnerům za uplynulý rok ocenění Sirius 2016. Za Asianu přebíral ocenění ředitel portálu Letuška.cz Josef Trejbal. „Prvního místa si velice vážíme. V loňském roce se nám dařilo oslovovat firemní klientelu a silně rostl také online prodej našeho portálu Letuška.cz. V letošním roce chceme na tyto úspěchy navázat a pozici nejsilnějšího partnera ČSA si udržet,“ komentoval Trejbal.

České aerolinie jsou vlajkovým leteckým dopravcem České republiky. V oboru působí od roku 1923, patří tak k pěti nejstarším leteckým společnostem na světě. Jsou členy Mezinárodního sdružení leteckých dopravců (IATA) a aliance SkyTeam. Společně se svými partnery zajišťují spojení z hlavního města Prahy do důležitých destinací v Evropě a Asii. V současnosti provozují flotilu 18 letadel.