Aktuality

Připojení Wi-Fi na palubě Emirates

Vydáno 23. 5. 2023 | Letuška.cz Redakce
Letuška ve spolupráci s Emirates nabízí něco navíc.

Výhody věrnostního programu Skywards

Emirates

Společnost Emirates vylepšila připojení na palubách letadel. Pro všechny cestující to znamená, že společnost Emirates v každé cestovní třídě nabízí určitou formu bezplatného připojení, jakmile se zaregistrují do programu Emirates Skywards. Díky tomu se každý týden připojí k bezplatné Wi-Fi na palubě dalších 30 000 cestujících v ekonomické třídě.

Všichni členové programu Emirates Skywards v každé cestovní třídě mohou nyní využívat určitou formu bezplatného připojení. Členové programu Skywards, ať už se jedná o úroveň Blue, Silver, Gold nebo Platinum, cestující v jakékoli třídě, ať už v ekonomické, ekonomické Premium, byznys nebo první třídě, budou moci využívat bezplatné zasílání zpráv prostřednictvím aplikace. Cestující první třídy budou mít navíc neomezený bezplatný internet, pokud jsou členy programu Skywards, což jim umožní nakupovat nebo pracovat on-line během letu, stejně jako členové úrovně Silver, Gold a Platinum Skywards cestující v byznys třídě. Členové programu Platinum Skywards mají bezplatný přístup k internetu ve všech třídách.

Jak na připojení na palubě letadla?

Dubaj

Aby mohli cestující využívat bezplatnou Wi-Fi, stačí se připojit do programu Emirates Skywards, což je snadný a bezplatný proces. Zájemci se mohou zaregistrovat na stránkách emirates.cz, flydubai.com, prostřednictvím oficiální aplikace Emirates nebo aplikace flydubai a přímo z Wi-Fi portálu na palubě. Emirates Skywards má více než 30 milionů členů po celém světě a nabízí bezkonkurenční odměny ve vzduchu i na zemi, včetně leteckých společností, hotelů, půjčoven aut, bank a mnoha maloobchodních a lifestylových možností. Program Emirates Skywards získal za svou inovativní a prvotřídní nabídku více než 50 ocenění v oboru, včetně ocenění Program roku v Evropě, na Blízkém východě a v Africe a Nejlepší zákaznický servis na Frequent Traveller Awards 2021, ocenění World's Leading Airline Rewards Programme na World Travel Awards 2022 a umístění v top 10 nejlepších věrnostních programů podle USA TODAY 10 Best Readers' Choice 2022.

Jak rezervovat letenky s Emirates 

Logo Emirates
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.