Aktuality

S Brussels Airlines do Severní Ameriky

Vydáno 24. 4. 2019 | Letuška.cz Redakce
New York, Washington D. C., Toronto

Představujeme Brussels Airlines

Brussels Airlines Tintin

Máte rádi komiksovou postavičku Tintina? Při své další cestě do Severní Ameriky se cestou do Bruselu můžete svést třeba s letadlem, které je věnováno právě tomuto bruselskému hrdinovi.

Letadlová flotila Brussels Airlines se bude postupně přeměňovat na nový produkt – přidání Premium Economy. Spoje s tímto novým produktem, známým jako Boutique Hotel In the Air, budou od 1. srpna již 100% létat do našich 3 amerických destinací: New Yorku, Washingtonu a Toronta.

Premium Economy

Brussels Airlines Premium

Výjimečný zážitek jak na palubě, tak na zemi - Náš laskavý a přátelský palubní personál se o vás bude příkladně starat po celou dobu vašeho letu včetně podávání zdarma jídel a nápojů.

Na bruselském letišti budete mít k dispozici vyhrazenou odbavovací přepážku pouze pro Premium Economy, abychom ušetřili váš drahocenný čas. Navíc můžete za poplatek použít náš Business Salonek.

Radost z cestování - V naší nové oddělené třídě Premium Economy se můžete uvolnit po celou dobu vašeho letu. A protože čas v pohodlí letí rychleji, vaše dlouhá cesta se vám bude zdát příliš krátká.

Premium Economy je třídou sama o sobě. Je v ní pouze 21 míst, takže vaše soukromí je zcela zajištěno.

Užívejte si komfortu vlastního prostoru - Užívejte si luxusní sedadlo s rozšířeným prostorem pro vaše soukromí a velmi pohodlným polštářem. Široké opěradlo mezi vámi a vaším sousedem vám zaručí nikým nerušený let. Prostor na nohy je rozšířen o 23 % oproti běžné ekonomické třídě, širší sedadlo s větší opěrkou hlavy a o 56 % větší polohovatelnost sedačky – to vše vám umožní nerušený spánek.

Nechte starosti za hlavou - Užijte si 13.3“ HD obrazovku s mnoha hodinami zábavy. Pokud i během letu chcete být aktivní a věnovat se pracovním povinnostem, větší stoleček se výborně hodí jako pracovní stůl. A s přístupem k napájení vám nikdy nedojde baterie.

Nabídka destinací s Brussels Airlines ve třídě Economy Premium

Brussels Airlines Premium
  • Provozovány letadlem typu Airbus Industrie A 330-200/300 z Bruselu
  • Prodej letenek: od 3. května 2019
  • Cestovní období s Economy Premium: od 1. srpna 2019


Destinace
Cena ve třídě Economy Premium již od:
Praha – New York City
33 808
Praha – Washington D. C.
33 908
Praha – Toronto
33 108

Jak rezervovat letenky s Brussels Airlines do Severní Ameriky

  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.