Časté otázky: Cena a platba letenky

Vydáno 7. 10. 2011

Jakým způsobem mohu letenky zaplatit?

Letuska.cz podporuje nejen platby převodem nebo v hotovosti, ale využíváme také nástroje pro platbu kartou. Narozdíl od jiných prodejců letenek můžete zaplatit kartou typu Visa, Mastercard, ale také American Express, Diners Club, nebo JCB. Vše záleží na letecké společnosti, kterou kartu akceptuje. Letenky však můžete uhradit také přes systém platební nástroj e-konto.

Proč se mi při výběru platby nabízí jen platba kartou, nebo platba přes e-banku?

Letenky, které si chcete koupit, musí být zakoupeny ještě tentýž den, kdy je objednáváte a ostatní způsoby platby by již nebyly garantované.

Letenky jsem zaplatil kartou online, kdy je od vás obdržím?

Pokud cestujete s jednou leteckou společností a Vaše cesta začíná v Praze, Brně, Ostravě, Vídni, Bratislavě, Varšavě nebo Krakově, bude vám letenka vystavena automaticky. Pokud máte jiný typ letenky, bude vám doručena buď, týž den, nebo pokud ji objednáváte po 20té hodině, tak vám bude odeslána následující den.

Chtěl bych znát konečnou cenu letenky včetně všech poplatků, jak mám hledat?

Na portálu Letuska.cz je konečná cena včetně poplatků nastavena jako výchozí varianta. Znamená to tedy, že po zadání potřebných údajů pro vyhledání letenky budete znát konečnou cenu. Pokud byste si tento způsob chtěli sami nastavit, jmenuje se "nejlevnější cena – včetně poplatků".

Jakým způsobem mohu letenky zaplatit?Letuska.cz podporuje nejen platby převodem nebo v hotovosti, ale využíváme také nástroje pro platbu kartou. Narozdíl od jiných prodejců letenek můžete zaplatit kartou typu Visa, Mastercard, ale také American Express, Diners Club, nebo JCB. Vše záleží na letecké společnosti, kterou kartu akceptuje. Letenky však můžete uhradit také přes systém platební nástroj e-konto.