Možnosti platby a doručení

Letenky

1. Hotově na pobočkách. Seznam našich poboček najdete v sekci Kontakty. Letenku si ihned odnesete domů.

2. Převodem. Číslo účtu a variabilní symbol získáte po dokončení rezervace. Pro lepší přehlednost přikládáme seznam všech bank, u kterých máme účty. Letenku vám vystavíme hned poté, co peníze dojdou na náš účet. U některých bank to může trvat i tři dny.

3. On-line kartou. Letenku vám vystavíme hned poté, co peníze dojdou na náš účet. U některých bank to můžet trvat do dalšího dne.

Zájezdy

1. Hotově na pobočkách. Seznam našich poboček najdete v sekci Kontakty. Voucher na zájezd si ihned odnesete domů.

2. Převodem. Číslo účtu a variabilní symbol získáte při dokončení rezervace. Voucher na zájezd vám vystavíme hned poté, co peníze dojdou na náš účet. U některých bank to může trvat i tři dny. Čísla účtů jsou totožná jako u letenek.

Poznámka: Konkrétní kalkulaci cen zájezdu vám zašle náš pracovník po vyplnění formuláře pod detaily zájezdu.

Možnost platby

Pronájem auta a FLY&DRIVE

1. Hotově na pobočkách. Seznam našich poboček najdete v sekci Kontakty. Voucher na pronájem auta si ihned odnesete domů.

2. Převodem. Číslo účtu a variabilní symbol získáte při dokončení rezervace. Voucher na pronájem auta vám vystavíme hned poté, co peníze dojdou na náš účet. U některých bank to může trvat i tři dny.Čísla účtů jsou totožná jako u letenek.

Poznámka: Konkrétní kalkulaci cen pronájmu auta vám zašle náš pracovník po vyplnění formuláře zde.

Jazykové pobyty v zahraničí

1. Hotově na pobočkách. Seznam našich poboček najdete v sekci Kontakty. Voucher na studijní pobyt si ihned odnesete domů.

2. Převodem. Číslo účtu a variabilní symbol získáte při dokončení rezervace. Voucher na studijní pobyt vám vystavíme hned poté, co peníze dojdou na náš účet. U některých bank to může trvat i tři dny. Čísla účtů jsou totožná jako u letenek.

Poznámka: Konkrétní kalkulaci cen studijních pobytů vám zašle náš pracovník po vyplnění formuláře zde.

Víza

1. Hotově na pobočkách. Seznam našich poboček najdete v sekci Kontakty.

2. Převodem. Číslo účtu a variabilní symbol získáte při dokončení rezervace. Čísla účtů nalezenete i na této stránce v sekci letenky.