O nás

Provozovatelem portálu Letuška.cz je ASIANA spol. s r. o. Ta byla založena v roce 1993 a v současnosti je jednou z největších cestovních agentur s akreditací IATA (Mezinárodní asociace leteckých dopravců) v ČR. Společnost poskytuje cestovní služby korporátní klientele i široké veřejnosti.

ASIANA spol. s r. o. je registrována pod spisovou značkou oddíl C, vložka 22489 ze dne 16. 8. 1993 u Městského soudu v Praze.

Pobočky po celé České republice

Pobočky ASIANA najdete v Praze, Karlových Varech a ve Zlíně. Její centrála sídlí v Praze na ulici Velfíkova 8 v Dejvicích. Více informací.

ISO certifikace

Cestovní agentura ASIANA je od června 2006 držitelem certifikace ISO 9001:2001. Splnění velmi náročných podmínek pro udělení certifikace je důkazem, že kvalita nabízených cestovních služeb společnosti ASIANA je pravidelně hodnocena a kontrolována v souladu s metodikou a požadavky norem ISO.

Oceňovaná firma

ASIANA je držitelem prestižních ocenění: „Nejproduktivnější rezervační terminál Amadeus v ČR“ (Amadeus Marketing ČSA), „Nejlepší IATA agentura v ČR“ (Travel Trade Gazette), „International Star Quality Award“ (Business Initiative Directions), nejúspěšnější prodejce SkyTeam a „Internet Effectiveness Awards“ (Economia OnLine). ASIANA patří mezi 50 nejrychleji se rozvíjejících technologických společností ve střední Evropě (dle žebříčků „Deloitte Technology Fast 50 in Central Europe“).

Kompletní služby

Kromě letecké přepravy nabízí ASIANA i zájezdy do celého světa, pronájem automobilů, okružní plavby, studijní pobyty, vízový servis, pojištění nebo ubytování. Největší podíl v obratech společnosti tvoří letecká přeprava.

Tiskové zprávy

Aktuální tiskové zprávy společnosti Asiana, s. r. o. najdete v Tiskovém servisu.