Co se děje ve světě

Jeďte do Londýna na přehlídku akrobatického létání

Vydáno 15. 7. 2015 | Letuška.cz Redakce
Kdo jste sledovali záznam nádherného závodu v akrobatickém létání Red Bull Air Race World Championship z chorvatské Rovinje nebo Budapešti, můžete se těšit na podobnou podívanou v Londýně. O místo na čele bude bojovat i český akrobat Martin Šonka.

Red Bull Air Race World Championship v Londýně

Na nebi nad slavným závodním okruhem Ascot nedaleko Londýna se vystřídají největší esa mezi piloty v rámci prestižního mistrovství světa v akrobatickém létání Red Bull Air Race World Championship. Na stupni vítězů zde stanul v roce 2010 i český pilot Martin Šonka, a to na třetím místě. Letos je český akrobatický pilot po úspěchu v Rovinji a Budapešti v elitní čtyřce. Pokud chcete vidět úchvatnou podívanou naživo, letenky do Londýna si rezervujte na Letušce.

Jak se dostat na přehlídku

  • Přehlídka se koná 15. – 16. srpna 2015.
  • Doprava: Vlakem z nádraží Waterloo přímo do Ascotu, dále 7 minut pěšky – cesta se může protáhnout kvůli frontám, doporučujeme pohodlnou obuv.
  • Vstupné na sobotu: 30 liber dospělý, 15 liber děti od 10 do 17 let, vstupné na neděli 40 liber dospělý, 25 liber děti od 10 do 17 let, 60 liber vstupné na oba dny, děti do 10 let zdarma.
  • Vstupenky lze zakoupit online.