Tipy Letušky

Restaurace Runway

Vydáno 1. 4. 2024 | Letuška.cz Redakce
S Letuškou začíná dovolená už na letišti

Restaurace Runway

Runway

Moderní samoobslužná Restaurace Runway vítá cestující v letištním designu v Terminálu 1. V denní nabídce je pestrý výběr z více než deseti kvalitních jídel české i mezinárodní kuchyně, dětské menu pro nejmenší strávníky nebo svačiny AeroSnack, které si můžete vzít s sebou na palubu letadla. Restaurace nabízí také bohatou nabídku domácích zákusků a kávu, posnídat v Restauraci Runway je možné od 6:00 do 10:00.

Restauraci Runway naleznete na Terminálu 1 ve veřejné části v prvním patře příletové haly, ale také v tranzitní části, kam vedou ukazatele FOOD COURT. Od dubna do října máte možnost vychutnat si kromě vynikající kuchyně také výhled z restaurační terasy, z níž se vám naskytne krásná vyhlídka přímo na hlavní vzletovou a přistávací dráhu letiště. V rámci nabídky nezapomeňte vyzkoušet denně čerstvé svačiny AeroSnack, které je možné si vzít s sebou na palubu letadla. Mezi nabídkou naleznete sendviče, tortilly, wrapy nebo třeba saláty.

Letiště Václava Havla Praha také letos připravilo po klienty letuska.cz speciální slevou akci v Restauraci Runway, která se nachází přímo na Terminálu 1 pražského sletiště a nabízí bohatou nabídku jídel i drobného občerstvení za velmi příznivé ceny. Například hlavní jídlo v rámci poledního či večerního menu pořídíte v Restauraci Runway od 150 Kč na osobu. K dispozici jsou cestujícím také chutné snídaně. K využití 20% slevy na veškerý sortiment Restaurace Runway zákazníky opravňuje voucher s unikátním QR kódem. Voucher mohou získat všichni zákazníci, kteří si u letuska.cz pořídí zájezd, studijní či jiný pobyt v zahraničí či zkrátka jenom samostatnou letenku. Platnost kupónu je až do konce roku 2024 a je možné jej uplatnit i zpětně, tedy například kdykoliv po návratu ze zahraniční cesty. Kupón není potřeba tisknout, stačí při platbě v Restauraci Runway předložit QR kód stažený v mobilním telefonu. Kupón je přenosný, je tedy možné jej postoupit rodinným příslušníkům či známým, kteří mají cestu na letiště či vyloženě někam letí. Restauraci Runway naleznete v odletové hale Terminálu 1 nebo v neveřejné části Terminálu 1, za pasovou kontrolou v 1. patře.

    Jak rezervovat letenky 

    Letuška
    • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
    • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
    • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.