Tipy Letušky

Restaurace Runway

Vydáno 6. 5. 2023 | Letuška.cz Redakce
S Letuškou začíná dovolená už na letišti

Restaurace Runway

Letiště Praha

Moderní samoobslužná Restaurace Runway vítá cestující v letištním designu. V denní nabídce je pestrý výběr z více než deseti kvalitních jídel české i mezinárodní kuchyně, dětské menu pro nejmenší strávníky nebo svačiny AeroSnack na cestu do letadla. Restaurace nabízí také bohatou nabídku domácích zákusků a kávu. Posnídat v Restauraci Runway je možné od 6:00 do 10:00.

Restaurace Runway se nachází na Terminálu 1 ve veřejné části v prvním patře příletové haly, ale také v tranzitní části, kam vedou ukazatele FOOD COURT. Ve veřejné části je možné si od dubna do října vychutnat jídlo s výhledem na letadla z venkovní terasy.

Letiště Praha letos připravilo po klienty letuska.cz speciální slevou akci v Restauraci Runway, která se nachází přímo na Terminálu 1 pražského sletiště a nabízí bohatou nabídku jídel i drobného občerstvení za velmi příznivé ceny. Například hlavní jídlo v rámci poledního či večerního menu pořídíte v Restauraci Runway od 150 Kč na osobu. K dispozici jsou cestujícím také chutné snídaně. K využití 20% slevy na veškerý sortiment Restaurace Runway zákazníky opravňuje voucher s unikátním QR kódem. Voucher mohou získat všichni zákazníci, kteří si u letuska.cz pořídí zájezd, studijní či jiný pobyt v zahraničí či zkrátka jenom samostatnou letenku. Platnost kupónu je až do konce roku 2023 a je možné jej uplatnit i zpětně, tedy například kdykoliv po návratu ze zahraniční cesty. Kupón není potřeba tisknout, stačí při platbě v Restauraci Runway předložit QR kód stažený v mobilním telefonu. Kupón je přenosný, je tedy možné jej postoupit rodinným příslušníkům či známým, kteří mají cestu na letiště či vyloženě někam letí. Restauraci Runway naleznete v odletové hale Terminálu 1 nebo v neveřejné části Terminálu 1, za pasovou kontrolou, v 1. patře u prstu B.

    Jak rezervovat letenky 

    Letuška
    • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
    • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
    • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.