Vychytávky na cesty

Havlíkova Apotéka

Vydáno 4. 5. 2023 | Letuška.cz Redakce
Letuška představuje rady na cesty letadlem nejen pro ženy.

Beauty KPZ do letadla

Apotéka

Jaké jsou absolutně nezbytné beauty produkty pro cestovatele? Udržovat kosmetické rituály v pohodlí domova je snadné. Ale mít spolehlivý seznam cestovních beauty nezbytností pro boj se suchým vzduchem v kabině letadla zachrání vaši pleť. Nechte si poradit od zkušených profesionálů, jak si vytvořit kosmetickou sadu na cesty, abyste mohli přistát naprosto svěží. Pokud jste však pečlivě připraveni na vše, co vás při cestování letadlem čeká, je odpočinek ve výšce 10 000 metrů nad mořem zaručen.

Příprava na cestu

Apotéka

Noční maska den před odletem

Kdo je připraven, není překvapen. Příprava na dlouhý let začíná již před vstupem na palubu. Dopřejte si noc před odletem noční pleťovou masku. Tento populární beauty krok navíc zaručí, že se hluboko do pleti dostane velké množství hydratace, vitamínů a minerálů. Díky noční masce se nejen probudíte krásnější, ale pleti vytvoříte silnou předzásobu hydratace na dlouhý let.

Havlíkův přírodní zázrak

Tato zázračná organická mast s dlouhou tradicí nazývaná také konzervant mládí s včelím voskem, medem a mateří kašičkou na pleti vytvoří ochranný štít, který ochrání pleť. Včelí vosk není absorbován do kůže, takže vytváří volnou ochrannou bariéru na povrchu pokožky. Ta uzamyká vlhkost a živiny a pomáhá udržovat pokožku hydratovanou. Včelí vosk je také humektant – to znamená, že z pleti nepustí pryč vláhu a umí ji přitáhnout do pleti z prostředí. Doporučujeme pleť přestříkat Bylinnou hydratační vodou a do pleti se vtáhne a uzamkne ji. Včelí vosk se snadno odstraňuje z pokožky a neucpává póry – ve skutečnosti odpuzuje nečistoty a znečištění a udržuje vaše póry čistší! Naneste malé množství v tenké vrstvě na vyčištěnou a navlhčenou pokožku a jemně vmasírujte.

Těsně před odletem

Apotéka

Balzám na rty

Okrasa naší tváře. Klíč ke komunikaci a artikulaci. A když máte těžký den, úsměv z cizích rtů vám může rozjasnit celý pohled na svět. Přesto jsou naše rty neustále vystaveny vnějším vlivům bez ochrany. Je rozšířeným omylem, že kůže na celém těle má stejnou strukturu. To však není pravda zejména u rtů, které mají jedinečné složení kůže. Pokožka našeho těla má až 16 vrstev, zatímco kůže na rtech je velmi tenká a má pouze 3 až 5 vrstev. Rty neobsahují mazové žlázy a tím jsou náchylnější k vysychání a popraskání, protože nemají stejnou přirozenou ochranu jako zbytek pokožky. Přes rty se do těla dostává vše, co na ně nanášíme. Vyberte si například balzám s včelím voskem a organickými oleji.

Bylinná hydratační voda

Aplikace pleťové vody je nejen příjemné osvěžení, ale navíc pleti dodá hydrataci, díky které bude rozjasněná a šťavnatá. Osvěžující voda je vhodná k hydrataci obličeje, tváře, dekoltu, krku, a dokonce i vlasů. Výsledkem je zjemnění povrchu kůže a odstranění suchých šupinek. Pravidelná aplikace zajistí, že i make-up drží výrazně lépe.

Na palubě

Apotéka

Antimikrobiální gel na ruce

Alfou omegou cestováním letadlem je i hygiena. Velké množství lidí znamená velké množství bakterií. Dopřejte si gel, který ruce nevysuší, ale naopak dopřeje hydrataci a díky jemné přírodní vůni rozmarýnu zpříjemní chuť k jídlu.

    Jak rezervovat letenky 

    Letuška
    • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
    • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
    • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.