Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Mnichova od 5 335

Dejte si tuplák a klobásu na Oktoberfestu v Mnichově

Otevřeno je od rána do půlnoci. Budete sedět pod barevnou plachtou obrovského párty stanu a bude veselo. Tradiční, velkolepá oslava piva Oktoberfest začíná letos 19. září.

Přečíst článek

Základní informace Mnichov

Mnichov láká na dobré pivo a můžete se sem dostat po dálnici vlastním autem, ale chcete-li se vyhnout zmatkům na cestách, následné únavě a vychutnat plnými doušky to, co město nabízí, rozhodněte se raději pro nejpohodlnější způsob cestování a leťte.

Nejlevnější letenky

Jistě vám udělá radost nejlevnější letenka do Mnichova, 3. nejlidnatějšího města Německa. Kromě toho, že je král Bavor – Mnichov – městem fotbalu, je též městem médií. Sídlí tu vydavatelství, televizní a rozhlasové stanice, příslušné školy či akademie.

Důležité kontakty

Policie 110, hasiči a první pomoc 112, ADAC servis motoristům 01802 222 222, lékařská pohotovost pro děti i dospělé 310031, zubní pohotovost 89004333, toxikologická pohotovost 19240. Velvyslanectví je v Berlíně na adrese Wilhelmstrasse 44, telefon +4930/226380.

Letenky

Kromě Oktoberbestu můžete navštívit také Marienplatz, muzeum BMW nebo Olympijskou věž. Letenka do Mnichova je zárukou zábavy jak pro milovníky techniky, tak pro milovníky architektury. Po 2. světové válce bylo město vystavěno podle původních plánů.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou