Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Petrohradu

Věž, pavouk či zlatá střecha! Prohlédněte si 7 zajímavých letištních budov

Letištní terminály bývají nejvytíženějšími budovami v zemi. Slouží nejen jako užitečné místo a křižovatka pro miliony cestujících, ale představují prestižní vstupní bránu do konkrétní země. Všechny tyto aspekty musí architekti zhmotnit v návrhu.

Přečíst článek

Petrohrad v magazínu Letušky

Základní informace Petrohrad

Druhému nejlidnatějšímu městu Ruska, které bylo založeno až v roce 1703 samotným carem Petrem Velikým, bývá přezdíváno Benátky Východu. Nejlevnější letenka do Petrohradu vám kromě snových katedrál dokáže umožnit vidět i polární záři během bílých nocí.

Nejlevnější letenky

Levné letenky do Petrohradu, města několika jmen a uměleckého centra Ruska jsou ideálním tipem na jarní či letní výlet za vším – kulturou, jídlem, sportem. Sankt Peterburg, Leningrad, Petrograd, hovorově Pitěr (dnes trochu ve stínu Moskvy) je famózní.

Důležité kontakty

Hasiči 01, policie 02, první pomoc 03, hlášení úniku plynu 04, univerzální pohotovostní číslo 112. Velvyslanectví ČR v Moskvě 007 495 276 07 15, 007 495 276 07 01. V případě nouze volejte na číslo 007 916 353 26 01, kde se dozvíte, jak dál. Při volání z Ruska se místo kódu "007" volí číslice "8".

Letenky

Letenka do Petrohradu? Města těsně sousedícího s Finskem, vystavěného v bažinách řeky Něvy? Ano! Do města hokeje, největší obrazárny světa, chrámů, paláců a ruské pompy může být tím, co vás ujistí, že tuto okázalost jde spatřit i kousek od evropských hranic.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou