Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Košic od 4 322

I ve Vietnamu, Portugalsku, Norsku jsou věčně druhá města, která stojí za to

Vydejte se s námi na procházku po sedmi zajímavých a věčně druhých městech světa. Všechna mají navíc jedno společné – jsou pohodlně dosažitelná leteckou dopravou.

Přečíst článek

Základní informace Košice

Kupte si letenku do Košic a vydejte se krásný eurovíkend nebo se vydejte dále do světa a zahajte své putování právě zde, ve městě fantastické zpívající fontány. Obdivujte dóm sv. Alžbety, kapli sv. Michala a Urbanovu věž.
Z Košic se vydejte na výlet do okolí třeba za sportem. Zalyžujte si, vydejte se za vodními radovánkami na vodní dílo Ružín. Budete-li mít sportu dost, vydejte se do lázeňského komplexu Štós. Vydejte se na Slovensko do Košic, stojí to za to, budete překvapeni.

Nejlevnější letenky

Košice – centrum Košického kraje i celého východního Slovenska. Toto čtvrtmilionové město je sídlem několika univerzit, Ústavního soudu Slovenské republiky i početných divadelních spolků. Kupte si levnou letenku do Košic a vyrazte na východ.Košice jsou důležitým bodem ve spojení východní a západní Evropy. Nachází se zde mezinárodní letiště, velké vlakové nádraží. Košice nacházející se nedaleko ukrajinských hranic a města Užhorod jsou taktéž blízko maďarských a polských hranic.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou