Levné letenky do Bruselu od 2045 

Pivo, mušle na víně a domácí hranolky. I tak chutná Brusel
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Praha - Brusel za akční cenu od 2045

  • z Prahy od 2045
  • z Mnichova od 4793
  • z Berlína od 3571
  • z Vídně od 4330

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

2045

Celková cena letu pro 1 osobu

Brusel v magazínu Letušky

Brusel hostí festival animovaných filmů Anima 2016

Hlavní město Evropy, tak se belgické metropoli Bruselu říká kvůli množství institucí Evropské unie, které zde mají sídlo. Do Belgie můžete letět i na festival animovaných filmů.

Přečíst článek

Základní informace Brusel

Když se řekne Brusel, nejspíš se vám vybaví Evropská unie nebo NATO. Ne nadarmo se Bruselu říká hlavní město Evropy. Letenky do Bruselu patří i díky tomu k nejvyhledávanějším.

Nejlevnější letenky

Až se vydáte s levnou letenkou do Bruselu, ve vaší fotogalerii nesmí chybět Manneken Pis – soška čurajícího chlapečka. Dobrým tipem k návštěvě je i slavné náměstí Grote Markt, které je vroubené krásnými cechovními domy.

Důležité kontakty

První pomoc 100, policie 101, Belgický červený kříž 105. Vyzvedněte si Evropskou kartu zdravotního pojištění. V Belgii se ošetření platí rovnou lékaři, který vystaví potvrzení o ošetření. S tímto potvrzením jděte na příslušnou zdravotní pojišťovnu v ČR.

Letenky

Brusel je častým místem, kam létají cestující na jednání. Pomůžeme vám s výběrem levné letenky do Bruselu. Můžete letět z Prahy nebo Vídně, cesta trvá hodinu a půl. Sledujte na Letušce nabídku letenek, porovnejte si ceny různých leteckých společností.

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy