Levné letenky do Prahy od 4906 

Dopravce
  • Více možností

Letenky Vídeň - Praha za akční cenu od 4906

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Vídně od 4906

Vyberte datum letu

Vídeň - Praha
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

4906

Praha v magazínu Letušky

Díky prodloužení metra rychleji na letiště

Metrem, autobusem, taxíkem, autem. Takové jsou možnosti dopravy na pražské letiště. Od 6. dubna 2015 bude cesta na Letiště Václava Havla rychlejší. Můžete například využít speciální linku z vlakového nádraží Airport Express, nebo jet metrem na novou stanici Nádraží Veleslavín a tam přesednout na autobus 119.

Přečíst článek

Základní informace Praha

Úžasný výhled na celé město je z televizní věže na Žižkově, kterou zdobí sochy známého českého umělce Davida Černého. Pohled na Vltavu a Hradčany s Pražským hradem si můžete dopřát z moderního Tančícího domu.

Nejlevnější letenky

Prahu turisté milují, v malebném historickém centru se nacházejí úchvatné památky. Nesmíte minout Karlův most s barokními sochami a Pražský hrad s Chrámem sv. Víta. Doporučujeme počkat si na odbíjení hodin Pražského orloje na Staroměstském náměstí.

Doprava z letiště

Letiště v Praze se nachází blízko centra. Odtud můžete jet taxíkem nebo autobusem.

letenky

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha je známé i pod původním názvem Praha Ruzyně. Letiště je největším a stěžejním dopravním leteckým uzlem v České republice. Z Prahy můžete letět téměř do všech hlavních měst evropských států. Poznejte Prahu!

Kuchyně

Na Vánoce se jí kapr nebo řízek. A v neděli odpoledne plněné koláče. Česká kuchyně je výživná a výtečná. Ochutnejte české speciality!

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou