Akční letenky Brussels Airlines

Výhody letecké společnosti Brussels Airlines

  • Star Alliance Brussels Airlines je členem Star Alliance, což znamená, že můžete sbírat a uplatňovat míle při cestování s jakoukoli členskou společností.
  • Udržitelnost Brussels Airlines se zavázala snížit emise CO2 o 50 % do roku 2030 oproti roku 2019 a plánuje být do roku 2050 uhlíkově neutrální.
  • Destinace Hledáte inspiraci? Brussels Airlines létají do více než 100 destinací v Evropě a Severní Americe.
  • Premium Economy Class Objevte jejich novou cestovní třídu. Cestujte v samostatné kabině s prémiovou službou a dalším komfortem.

Brussels Airlines - vaše cesta začíná zde

Brussels Airlines, vlajkový dopravce Belgie, je známá svou bohatou historií a širokou škálou destinací. Společnost byla založena v roce 2006 sloučením SN Brussels Airlines a Virgin Express a od té doby se stala důležitým hráčem na evropské letecké scéně. S více než 100 destinacemi po celé Evropě, Severní Americe a Africe nabízí Brussels Airlines cestujícím mnoho možností pro cestování. Mezi nejpopulárnější destinace patří Kodaň v Dánsku, Berlín v Německu a Athény v Řecku. Společnost je také členem Star Alliance, což umožňuje cestujícím sbírat a uplatňovat míle při cestování s jakoukoli členskou společností. Takže ať už plánujete dovolenou nebo služební cestu, Brussels Airlines je tady, aby vám pomohla dostat se tam, kam potřebujete. Rezervujte si letenku ještě dnes!