Aktuality

Nahlédněte na palubu Singapore Airlines

Vydáno 17. 12. 2019 | Letuška.cz Redakce
Letuška představuje Singapore Airlines.

Singapore Airlines - First Class Suites  

Singapore Airlines

Letuška vám ve spolupráci se společností Singapore Airlines přináší jedinečný nový zážitek z cestování ve First Class. Nechte se rozmazlovat servisem 5hvězdičkové letecké společnosti na palubě největšího dopravního letadla světa Airbus A380.

Odpočiňte si na samostatné posteli s plyšovou přikrývkou a extra měkkou matrací anebo v samostatném křesle ve svém útulném soukromém prostoru. 

Cestujete se svým blízkým? V našich dvoulůžkových apartmánech je možné odstranit středovou část mezi kabinami a v okamžiku vytvořit luxusní manželskou postel.

Zapomeňte na klišé, cestování se společností Singapore Airlines bude váš nový způsob odpočinku. Podívejte se sami.

Singapore Airlines - Bussines Class

Singapore Airlines

Když cestujete za obchodem, všechno musí jít podle plánu. Singapore Airlines jsou silný partner, který vás při dlouhé cestě připraví na následná obchodní jednání.

Svoji sedačku změníte v okamžiku na postel a váš přechod z jednací místnosti do ložnice je otázkou chvilky.

Až přistanete, budete odpočinutí, svěží a připraveni na úspěch.

Singapore Airlines - Premium economy

Singapore Airlines

Nadstandardní třída je skutečně na dosah. V premium economy se můžete pohodlně natáhnout, rozestup sedadla vám to s 96 centimetry bez problémů umožní. Přidejte si ke své cestě exkluzivní výhody a výhrami oceňovaný servis; jediné, co musíte, je relaxovat.

Singapore Airlines - Economy

Singapore Airlines

Ergonomicky tvarované kontury opěradla, pohodlná opěrka hlavy pro perfektní podporu krku. Dotykový HD monitor se zábavním systémem KrisWorld, který spolupracuje s naší mobilní aplikací SingaporeAir, kde si můžete uložit váš playlist či oblíbené filmy na vaše příští cesty. Elektrické zásuvky a USB port na vašem sedadle je samozřejmost.

Book the cook

Singapore Airlines

Náš mezinárodní kuchařský tým netvoří jen jeden, ale osm světově uznávaných šéfkuchařů. Zarezervujte si svůj hlavní chod z nejrůznějších prémiových jídel světa až 24 hodin před odletem zcela zdarma ve First, Business anebo Premium Economy Class. Spojte luxusní jídlo a cestování s výběrem z prvotřídních vín nebo šampaňského.

Přidejte ke své cestě ještě víc zážitků

Singapore Airlines

Výhody společnosti Singapore Airlines pokračují i mimo paluby našich letadel. Když opustíte palubu, oci