Levné letenky do Jižní Ameriky! Jen do 10. října

Levné letenky do Jižní Ameriky jedině s LATAM!
Kupte si letenky již dnes
na Letuska.cz!

Chcete letět z Prahy a Rio de Janeira, na Galapágy nebo jste vždy toužili vidět Machu Picchu? To vše můžete zažít s leteckou společností LATAM. Využijte skvělé nabídky a rezervujte si u Letušky levné letenky do Jižní Ameriky. 

Podmínky akce:

 • K letence Vám zajistíme výhodné ubytování.
 • Platí pro cesty mezi 1. 10. 2013 – 30. 11. 2013. Platí pro odlety z Prahy.
 • Letenka musí být zakoupena do 10. 10. 2013.
 • Zajistěte si pronájem auta za nejnižší ceny na trhu. Rezervace on-line.
 • Rezervovat je možné na našich pobočkách.
 • Cena letenky je uvedena včetně poplatků.
 • Letuska.cz má pro vás mnoho skvělých soutěží. Podívejte se ZDE!
 • Chcete mít informace o skvělých cenách letenek jako první? Zaregistrujte se do seznamu čtenářů našeho newsletteru.
 • Rezervujte si parkovací místo přímo na letišti! Výhodné ceny pouze na Letuska.cz! Rezervujte zde.
 • Pozor AKCE! Nyní ke každé letence doprava na Letiště Václava Havla a zpět za skvělé ceny! Z Čech za 250 Kč, z Moravy za 500 Kč! Bližší informace naleznete zde.
 • Výše uvedené ceny jsou platné k 19. 9. 2013 a jejich výše se může měnit bez předchozího upozornění v závislosti na změně směnného kurzu mezi CZK, EUR a USD.

Akční letenky do Jižní Ameriky

Destinace Cena v Kč
Rio De Janeiro 23844 Kč
Easter Island (Velikonoční ostrov) 37024 Kč
Cuzco 30306 Kč
Galapagos 37956 Kč
Buenos Aires 22045 Kč

Kam v Jižní Americe? Třeba do Brazílie, Argentiny nebo Chile

S Letuškou můžete nyní navštívit místa, o kterých jste četli nebo snili. Podívejte se na tři místa, kam můžete letět levně s leteckou společností LATAM.

Rádi byste navštívili Brazílii? Máme pro vás pár tipů na osvědčená místa, bez jejichž návštěvy by nebyla návštěva Brazílie kompletní. Mezi nejnavštěvovanějšími místy je Rio de JaneiroSao Paulo, vodopády IguazúAmazonie. Brazílie je také země, která žije fotbalem, proto je pro ně velkou ctí pořádat Mistrovství světa ve fotbale v příštím roce. Maskot je vyveden v barvách brazilské vlajky. Je žlutý se zelenými trenýrkami a modrým krunýřem a ocasem.

Rio de Janeiro, město karnevalu


Foto: Wikipedia.org

Říká se, že je to město, které nikdy nespí. Vždyť právě zde je centrum slavných brazilských karnevalů a jedinečných pláží, kterým vévodí slavná Copacabana, nejznámější pláž světa se nachází přímo v Rio de Janeiru, v jeho jižní části. Pyšní se délkou 4 kilometrů. Typický je pro ni bílý písek a průzračně křišťálová voda. Copacabana neláká jen turisty z celého světa, ale je také místem oslav rozličných událostí, jako je například příchod nového roku.I když zlatá pláž v dnešní době romantiku postrádá a vyznačuje se spíše rušným životem, zůstává stále pojmem. Světoznámým monumentem je nad městem se čnící socha Ježíše Vykupitele, umístěná na hoře Corcovado.

Chile a záhadný Velikonoční ostrov


Sochy Moai. Foto: Wikipedie.org

Chile je zaslíbenou zemí zvláště pro milovníky přírody, kteří jistě nezapomenou na jedinečné toulky velehorskou krajinou. Chile spravuje i záhadami opředený Velikonoční ostrov, známý díky svým kamenným sochám. Leží 3 220 kilometrů jihozápadně od Galapážských ostrovů a 3 600 kilometrů západně od Valparasio. Z Chile se lze na ostrov dopravit letecky. Nejfantastičtějším objevem na Velikonočním ostrově jsou obrovské sochy, které domorodci nazývají Moai. Mnohé z nich jsou čtyř až desetimetrové.

Buenos Aires a Argentina, země vášnivého tanga


Foto: Commons.wikimedia.org

Argentina je rozlohou druhým největším státem jihoamerického kontinentu. Země svůdného a vášnivého tanga, lahodných hovězích steaků i kontroverzního Diega Maradony. V hlavním městě Argentiny žije okolo tří milionů obyvatel. Leží na východě země na pobřeží Atlantského oceánu a je nejdůležitějším argentinským přístavem. Samotným srdcem města je náměstí Plaza de Mayo, na němž je proslulý dům Casa Rosada neboli prezidentský palác. Uprostřed náměstí stojí Pirámide de Mayo, další významnou stavbou je kostel Catedral Metropolitana, v němž je mauzoleum se slavným hrdinou boje za nezávislost země San Martínem. Mezinárodní letiště se nachází 35 kilometrů od centra města.