Co se děje ve světě

Isle of MTV: Leťte na hvězdný hudební mejdan na Maltu

Vydáno 17. 3. 2015
Rádi cestujete za zábavou? Milujete atmosféru letních festivalů s živou muzikou? Máme pro vás tip na červencový hudební bonbonek. Na Maltě se koná další festival Isle of MTV – velký mejdan pod širým nebem s hvězdami světového jména. Předchozí roky zde vystoupili třeba Lady Gaga, Black Eyed Peas nebo Maroon 5 či David Guetta a další. Festival Isle of MTV je považován za jednu z největších událostí evropského hudebního léta.

Leťte v červenci na Maltu na festival Isle of MTV

image

Atmosféra loňského ročníku festivalu Isle of MTV. Foto:  maltatoday.com.mt

Pokud chcete zažít živý koncert v krásném prostředí, odjeďte v červenci na Maltu. Čeká vás muzikou našlapaná show i skvělá atmosféra. Snímky z loňského ročníku ukazují, že 50 tisíc diváků z celé Evropy večer zcela zaplnilo celé historické náměstí. K perfektní atmosféře přispěly nejen muzikanti a DJové, ale i světelná noční podívaná. Příjemným dárkem pro návštěvníky je, že vstupné je zdarma.

Kdy a kde se festival koná

Isle of MTV se letos koná 7. července 2015 pod širým nebem na Fosos Square ve Florianě na Maltě. Koncert začíná v 18 hodin a potrvá až do noci. Odkaz na stránky Isle od MTV.

Jak se na koncert dostat

Organizátoři doporučují použít městskou hromadnou dopravu. Na koncert vás odveze speciální autobus. Můžete letět z Prahy nebo Vídně do hlavního města Valleta, letenky na Maltu doporučujeme rezervovat včas kvůli ceně.  

Proč jet na Maltu?

  • Celý koncert je zdarma, ušetříte za vstupenky.
  • Program je nabitý hvězdami. 
  • Náměstí je v historické části města, přesto je odtud blízko k plážím Středozemního moře.
  • Skvěle se domluvíte, angličtina je na Maltě úředním jazykem.
  • Celá Valletta je v seznamu památek UNESCO, pokud máte rádi historii, nebudete se nudit.  
  • Letenky na Maltu vám zajistí Letuska

 

Úvodní foto: Antonello Valdini