Tipy Letušky

Nečekejte při přestupu! Vydejte se v Soulu na výlet

Vydáno 1. 3. 2015 | Letuška.cz Redakce
Další letadlo vám letí až za několik hodin? Nečekejte na letišti a prozkoumejte místní zajímavosti. Využijte skvělé nabídky a zpříjemněte si čekání v Soulu skvělým výletem.

K-STOPOVER – poznejte Koreu při čekání na další let!

Visit Korea

Máte v plánu před doletem do cílové destinace poznat ještě něco navíc? Máme pro vás inspiraci. Naplánujte si K-STOPOVER na několik dní a prozkoumejte Soul a jeho okolí za výhodné ceny.

Pokud cestujete přes mezinárodní letiště Incheon, tato nabídka je přesně pro vás. Využijte K-STOPOVER včetně ubytování, dopravy, letištních salonků a nákupních poukázek. Vyberte si z pestré nabídky možností v Soulu, Incheonu, Gyeonggi-do a dalších turistických míst.

Více informací naleznete zde.

Korea Transit Tour – mezipřistání na mezinárodním letišti Incheon

Visit Korea

V případě, že máte „jen“ pár hodin na přestup, využijte možnost vidět nejzajímavější pamětihodnosti z okolí letiště. Korea Transit Tour je právě pro vás! Užijte si speciálně vytvořenou nabídku pro ochutnávku toho nejlepšího z okolí.

Letiště Incheon nabízí různé výlety, které začínají návštěvou historických pokladů Koreje až po nakupování v nejmódnějších čtvrtích! Budete překvapeni, jak moc se budete během mezipřistání bavit. Zaručujeme, že je to skvělý způsob, jak se dotknout některé ze slavných památek a specifik Koreje. Místo toho, abyste seděli u brány a nudili se, pojďte ven a zpříjemněte si čas čekání na další let!

Více informací naleznete zde.

Jak rezervovat letenky s Korean Air

Korean Air
  • Web. Na našem letenkovém portálu Letuška.cz
  • Napište nám poptávku s počtem cestujících a přibližnými termíny přes Kontaktní formulář.
  • Mapa. Přehled všech letů najdete na mapa.letuska.cz.