Levné letenky do Varšavy od 3070 

Moderní metropole uprostřed pulzující Evropy
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Letenky Vídeň - Varšava za akční cenu od 3070

  • z Prahy od 4448
  • z Mnichova od 3594
  • z Berlína od 3583
  • z Vídně od 3070

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

3070

Celková cena letu pro 1 osobu

Svátek svatého Valentýna s COSTA COFFEE a LOTem

Pokud cestujete na Valentýna mezi Prahou a Varšavou, letecká společnost LOT ve spolupráci s firmou COSTA COFFEE pro vás připravily malé potěšení.

Přečíst článek

Základní informace Varšava

Jedna z nejkrásněji obnovených památek je například zámek Krolewski, bývalé sídlo Mazowských vévodů. A že se poválečná obnova města skutečně povedla, o tom svědčí fakt, že se téměř celé varšavské centrum dostalo do seznamu dědictví UNESCO.
 

Nejlevnější letenky

Levná letenka do Varšavy s 1,7 milionu obyvatel uprostřed Polska vás přenese do míst krásných a nevšedních. Zajeďte si odpočinout k našim sousedům, s nimiž se i bez znalosti jazyka domluvíte. Projděte se městem a nasávejte zvláštní atmosféru...

Důležité kontakty

Turisté se mohou nechat ošetřit zdarma v rozsahu pojištění své země, musíte ale ukázat Evropský průkaz zdravotního pojištění. Více informací podá zdravotní pojišťovna. Důležitá telefonní čísla: 112 bezplatná linka pro turisty, 997 nebo 112 policie, 998 hasiči, 999 první pomoc, 986 městská policie.

Letenky

Pokud cestujete do Varšavy, doporučujeme sledovat ceny a nabídku leteckých společností. Z Prahy do Varšavy letí letadlo zhruba hodinu a 15 minut.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy