Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Palmy de Mallorca od 3 408

Cestujete s námi – Mallorca

O své dojmy z pobytu na Mallorce se s Letuškou podělila Amálie Kovářová

Přečíst článek

Palma de Mallorca v magazínu Letušky

Základní informace Palma de Mallorca

Palma de Mallorca – hlavní město Mallorky, největšího ze španělských Baleárských ostrovů ve Středozemním moři. Vycestujte do rajské zátoky Palem. Čeká vás žhnoucí slunce, azurové moře a skvělé jídlo. Ne náhodou je Palma letním sídlem španělské královské rodiny.

Nejlevnější letenky

Nejlevnější letenka do Palmy – ostrovního ráje. Katedrála La Seu, tržnice Olivar s vůní ryb a citrusů, Pueblo Espaňol s nejznámějšími stavbami Španělska jako na dlani či území Miró s tisíci umělcových děl jsou zlomkem nádhery, kterou Palma de Mallorca skýtá.

Důležité kontakty

Přes univerzální telefonní číslo 112 můžete přivolat policii, zdravotníky, hasiče a další pohotovostní služby. Je funkční 24 hodin denně po celý rok. Velvyslanectví je v Madridu na adrese: Avda. Pío XII, 22-24, 28016 Madrid, telefon +34 91 353 1880 nebo nouzová linka +34 69 998 2307.

Letenky

Čtyřstettisícové španělské město na Mallorce uspokojí vše, co od ráje budete chtít. S letenkou na Mallorcu si užijete procházky po památkách i odpočinek pod palmou. Navštivte arabský palác Almuidana, gotickou katedrálu a další krásy.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
bio_115892977.jpg
letenky
již od 5 113
Madrid-11-picture
letenky
již od 3 761