Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Švýcarska od 3 152

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
zrh_100632295.jpg
letenky
již od 5 305

Základní informace Švýcarsko

Ve Švýcarsku se hovoří čtyřmi jazyky – německy, italsky, francouzsky a rétorománsky. Zajímavé je, že více než polovina území má polohu vyšší než 1000 metrů nad mořem. Ale letenky do Švýcarska zajímají nejen milovníky lyžování a horské turistiky.

Nejlevnější letenky

Švýcarsko je vnitrozemský stát v jihozápadní části Evropy, jeden z nejvyvinutějších na světě. Švýcaři mají to štěstí, že mají kolem sebe krásnou přírodu, letenky do Švýcarska jsou i proto populární. Potěší vás perfektní služby ve všech střediscích.

Důležité kontakty

Ať už jedete do Švýcarska v létě nebo v zimě, budou se vám hodit telefonní čísla. 117 policie a tísňové volání, 118 hasiči, 140 pomoc na silnicích 24 hodin denně, 144 první pomoc, 163 sjízdnost silnic, 187 lavinové nebezpečí. Velvyslanectví je v Bernu, pokud potřebujete nouzovou linku, volejte +41/796 413 300.

Letenky

Sháníte letenky do Švýcarska? Díky pestré nabídce cen i odletových časů si můžete zvolit letenku podle svých požadavků. Švýcarsko využívají cestovatelé i jako tranzitní zemi, vyplatí se letět přes Švýcarsko a pokračovat odtud dále do světa.