Levné letenky do Švýcarska od 2671 

Země krásných horských velikánů
Dopravce
  • Letecké třídy
  • Více možností

Máme pro Vás nejlevnější letenky do 3 destinací v Švýcarsko

Letenky Praha - Curych za akční cenu od 2671

  • z Prahy od 2671
  • z Mnichova od 4795
  • z Berlína od 3739
  • z Vídně od 4379

1. Vyberte datum odletu

Akční ceny jsou označeny oranžovou barvou. Modré mohou být s příplatkem.

2671

Celková cena letu pro 1 osobu

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou

Základní informace Švýcarsko

Ve Švýcarsku se hovoří čtyřmi jazyky – německy, italsky, francouzsky a rétorománsky. Zajímavé je, že více než polovina území má polohu vyšší než 1000 metrů nad mořem. Ale letenky do Švýcarska zajímají nejen milovníky lyžování a horské turistiky.

Nejlevnější letenky

Švýcarsko je vnitrozemský stát v jihozápadní části Evropy, jeden z nejvyvinutějších na světě. Švýcaři mají to štěstí, že mají kolem sebe krásnou přírodu, letenky do Švýcarska jsou i proto populární. Potěší vás perfektní služby ve všech střediscích.

Důležité kontakty

Ať už jedete do Švýcarska v létě nebo v zimě, budou se vám hodit telefonní čísla. 117 policie a tísňové volání, 118 hasiči, 140 pomoc na silnicích 24 hodin denně, 144 první pomoc, 163 sjízdnost silnic, 187 lavinové nebezpečí. Velvyslanectví je v Bernu, pokud potřebujete nouzovou linku, volejte +41/796 413 300.

Letenky

Sháníte letenky do Švýcarska? Díky pestré nabídce cen i odletových časů si můžete zvolit letenku podle svých požadavků. Švýcarsko využívají cestovatelé i jako tranzitní zemi, vyplatí se letět přes Švýcarsko a pokračovat odtud dále do světa.

Mohlo by vás zajímat

Tipy od cestovatelů, zkušenosti s novými místy