Skvělý věrnostní program Letuška.cz. Nechte se odměnit za každý váš nákup. Více informací ZDE.

Levné letenky do Antalye od 4 182

Objevte kouzlo Turecka s Turkish Airlines

Vítejte v Turecku, kde se historie, kultura a příroda splétají v nezapomenutelný příběh. V tomto článku se vydáme do 5 tureckých destinací, které rozhodně stojí za návštěvu. A co je ještě lepší – všechny jsou snadno dostupné díky letecké společnosti Turkish Airlines.

Přečíst článek

Antalya v magazínu Letušky

Základní informace Antalya

V Antalyi můžete spatřit historické památky, také ale zajímavé moderní stavby s nákupními domy, úroveň veškerých služeb velmi vysokou a místní obyvatele usměvavé a pohostinné. Antalye je 3. celosvětově nejnavštěvovanější místem planety, a má být proč...

Nejlevnější letenky

Kupte si nejlevnější letenku do Antalye, spatřete krásy a navíc si odpočiňte na březích Středomoří. Téměř nedotknutou přírodu můžete pozorovat v národních parcích v okolí města. V Kaleici můžete obdivovat Hadriánovu brána či mešitu Yivli Minare.

Důležité kontakty

V Turecku se vám mohou hodit důležitá telefonní čísla. Policie 155, první pomoc 112, hasiči 110, městská policie 156. Ambasáda je v Ankaře na adrese: Kaptanpasa Sokak No. 15, G.O.P., 06700 Ankara. Telefon +90312 / 405 61 39, nouzová linka +90532 / 375 13 87.

Letenky

Turecké město na břehu Středozemního moře Antalya má přes 1 milion obyvatel. Pořiďte si levné letenky do Antalye, která byla založena již ve 2. století před naším letopočtem. Toto turistické letovisko je nejnavštěvovanější z celé Turecké riviéry.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou
esb_114764938.jpg
letenky
již od 4 323