Levné letenky do Denpasaru od 19081 

Letenky Mnichov - Denpasar za akční cenu od 19081

Ceny letu z okolních letišť:

  • z Prahy od 19220
  • z Mnichova od 19081
  • z Vídně od 19814

Vyberte datum letu

Mnichov - Denpasar
Cestovní třídaEconomyBusiness

 

Cenová mapa
Normální cenaAkční nabídkyNejlevnější letenky

Cena letu

19081

Denpasar v magazínu Letušky

Kvůli sopce jsou omezeny lety na Bali, jak přesto odletět?

Pokud letíte do Indonésie, může váš let ovlivnit výbuch sopky Rinjani, kvůli které je prozatím uzavřeno letiště v Denpasaru. Doporučujeme ihned kontaktovat prodejce letenek, poradí vám.

Přečíst článek

Základní informace Denpasar

Město je protkáno malými uličkami a náměstíčky plnými trhů se vším, co si je jen možné představit. Najdete zde oblečení, ovoce, zeleninu, koření, rýži a dopravní prostředky. Existují tu i noční trhy, kde můžete levně nakoupit i dobře povečeřet.
Zažijte pohádkovou dovolenou s levnou letenkou do Denpasaru a vydejte se na jeden ze 17,5 tisíce indonéských ostrovů, do jeho hlavního města. Nabízí fantastické pláže, různé druhy masáží, kvalitní restaurace s dokonalých jídlem. Jeďte za odpočinkem.

Nejlevnější letenky

Toto hlavní město jednoho z indonéských ostrovů Bali se nachází na jeho jižním cípu. Jakožto důležité centrum má přes třičtvrtě milionu obyvatel, ale žádné výškové budovy. Denpasar však splňuje vše, co po něm turismus žádá – hotely, restaurace i bary.Díky nejlevnější letence do Denpasaru se objevíte v ráji surfařů, bílých pláží a všemožných mořských atrakcí. Rozhodnete-li se pro snovou dovolenou, my vám pomůžeme s ubytováním či se zapůjčením skútru, díky němuž jistě projedete celý ostrov.

Rezervujte si letenky do měst v okolí

Nejbližší města s leteckou dopravou